Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 291
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1462681
10254
287
Olvashatatlan jelzéssel: Sopron tűztorony. Linó, papír, 38×14 cm 1467521
10255
287
Olvashatatlan jelzéssel: Hősök tere. Ceruza, papír, 21×17 cm
1371421
10256
287
70000
cca 1800 Olvashatatlan jelzéssel: Mitológiai jelenet. Olaj, vászon, restaurált, 56×82 cm
1391990
10257
287
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, sérült, antik hibás keretben, 54×29 cm 1453234
10258
287
Olvashatatlan jelzéssel: Színpadi jelenet. Litográfia, papír, foltos, üvegezett keretben, 34×44 cm
1507285
10259
287
Olvashatatlan jelzéssel: Bratislava. Linó, papír, üvegezett keretben, 13×13 cm 1507297
10260
287
Olvashatatlan jelzéssel: Tundra. Olaj, karton, keretben, 30×42 cm
1508023
10261
287
Olvashatatlan jelzéssel: Szobrász inas. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 27×20 cm
1504605
10262
287
Olvashatatlan jelzéssel: Vízió, pasztell, papír, üvegezett fa keretben, 46,5×25,5 cm
1503664
10263
287
Olvashatatlan jelzéssel: Teregetés. Tus, papír, üvegezett keretben, 42×26 cm
1503582
10264
287
Olvashatatlan jelzéssel: Gyümölcsöző csendélet, olaj, vászon, díszes fa keretben, 24×34 cm 1502197
10265
287
Olvashatatlan jelzéssel: Kikötő. Akvarell-szén, papír, üvegezett keretben, 29×43 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF