Flohmarkt

Zahl der Lose: 447

Halkés alpakka nyéllel és a pengén hal gravírozással 21 cm
11289.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzett angol ezüstözött alpakka steakszedő, h:26 cm
11290.

Rufpreis:
1 200 HUF
11

8 db játék(Verdák puzzel, 3 db ügyességi játék, 3 db számítógépes játék)
11291.

Rufpreis:
1 000 HUF

7 pakli, egy kivételével bontatlan csomagolásban(Szaffi, Aladdin, Harry Potter, Aranyásók, Az erdő kapitánya, A Karib-tenger kalózai, Fekete Péter)
11292.

Rufpreis:
1 200 HUF

"Nekem olyan ember kell..." - feliratú konyha textil fali dísz, sérüléssel, 50x85 cm
11293.

Rufpreis:
1 200 HUF

1956 Ciróka-paróka mágneses játék, jó állapotban
11294.

Rufpreis:
2 000 HUF

Argerntor fém levélbontó kés, jelzett, h: 15 cm
11295.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jankovics Zsolt (1960-): Trófea alátét, díszített hárs fa, pácolt, jelzett, 25×18 cm
11296.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Jankovics Zsolt (1960-): Trófea alátét, díszített hárs fa, pácolt, jelzett, 26×19 cm
11297.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Jankovics Zsolt (1960-): Trófea alátét, faragott hárs fa, pácolt, jelzett, 24×23 cm
11298.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jankovics Zsolt (1960-): Trófea alátét, faragott hárs fa, pácolt, jelzett, 22×13 cm
11299.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jankovics Zsolt (1960-): Trófea alátét, faragott hárs fa, pácolt, jelzett, 21×18 cm
11300.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF