Flohmarkt Zahl der Lose: 447
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1465182
11289
287
Flea Market
Halkés alpakka nyéllel és a pengén hal gravírozással 21 cm 1509913
11290
287
Flea Market
Jelzett angol ezüstözött alpakka steakszedő, h:26 cm 1504552
11291
287
Flea Market
8 db játék(Verdák puzzel, 3 db ügyességi játék, 3 db számítógépes játék)
1504495
11292
287
Flea Market
7 pakli, egy kivételével bontatlan csomagolásban(Szaffi, Aladdin, Harry Potter, Aranyásók, Az erdő kapitánya, A Karib-tenger kalózai, Fekete Péter) 1510132
11293
287
Flea Market
"Nekem olyan ember kell..." - feliratú konyha textil fali dísz, sérüléssel, 50x85 cm 1502226
11294
287
Flea Market
1956 Ciróka-paróka mágneses játék, jó állapotban 1504418
11295
287
Flea Market
Argerntor fém levélbontó kés, jelzett, h: 15 cm 891823
11296
287
Flea Market
Jankovics Zsolt (1960-): Trófea alátét, díszített hárs fa, pácolt, jelzett, 25×18 cm
891824
11297
287
Flea Market
Jankovics Zsolt (1960-): Trófea alátét, díszített hárs fa, pácolt, jelzett, 26×19 cm
891832
11298
287
Flea Market
Jankovics Zsolt (1960-): Trófea alátét, faragott hárs fa, pácolt, jelzett, 24×23 cm
891830
11299
287
Flea Market
Jankovics Zsolt (1960-): Trófea alátét, faragott hárs fa, pácolt, jelzett, 22×13 cm
891828
11300
287
Flea Market
Jankovics Zsolt (1960-): Trófea alátét, faragott hárs fa, pácolt, jelzett, 21×18 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF