Flohmarkt Zahl der Lose: 447
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1509511
11567
287
Flea Market
Kugler Henrik Gerbeaud gazdagon díszített virágmintás fém doboz, lekopásokkal, 18,5×12×6,5 cm 1509465
11568
287
Flea Market
H. Ali Sajjadi (?-?): A Naqsh-e jahân tér látképe, Iszfahán, jelenetes iráni miniatúra, csont, hátoldalán jelzett, üvegezett préselt csont-fa keretben, 7×12 cm / H. Ali Sajjadi (?-?): The View of the Naqsh-e jahan Square, Esfahan, Iranian miniature on bone, signed at its back, in glassed wooden-bone frame, 7×12 cm
1509879
11569
287
Flea Market
Régi aktatáska, bőr, 41×30×2,5 cm 1508838
11570
287
26000
Flea Market
HP LaserJet P2015n fekete-fehér laser hálózati nyomtató, USB csatlakozással is működik, használt, a hálózati kapcsolat néha akadozik, egyébként jó állapotban + 1 db félig használt és 2 db teljes utángyártott toner
1508235
11571
287
Flea Market
"Balaton" feliratú szuvenír lámpa, fém-műanyag, működik, m: 23,5 cm
1508312
11572
287
Flea Market
LEGO csónak, különféle elemekből, 22×9×7 cm 1509831
11573
287
Flea Market
cca 1973-1981 8 db különféle játékautó és egyéb jármű, nagyrészt Matchbox 1509868
11574
287
Flea Market
1509997
11575
287
Flea Market
4 db régi kölnisüveg + 5 db fém dugó, különböző méretben 1510051
11576
287
Flea Market
Dekoratív csillár, fém szerelékkel, m: 74 cm + tejüveg lámpabura, d: 24 cm
1509546
11577
287
Flea Market
Díszes pipatartó szekrény, fa, lepattanásokkal, kis sérülésekkel, 20×10,5×27,5 cm
1469877
11578
287
Flea Market
cca 1960-1970 Játék teherautó, fából, kopásnyomokkal, 48x20 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF