Flohmarkt Zahl der Lose: 447
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1339993
11505
287
Flea Market
Régi, öntöttvas spiritusz főzőlap, 6x12cm
1319690
11506
287
Flea Market
Fa pipatartó, kopásnyomokkal, m: 38 cm
1319718
11507
287
Flea Market
Réz füles virágláda, oroszlános lábakkal, 46x13x16 cm
1312416
11508
287
Flea Market
6 személyes réz és fa részekből álló evőeszközkészlet, 18 db, jó állapotban, jelzett
1360023
11509
287
Flea Market
4+1 db díszes modern ón tányér, különböző méretben
1493803
11510
287
Flea Market
Alpakka tálaló készlet (merőkanál, húsvilla, pörköltes kanál, szószos merőkanál, tortalapát...stb), 10 db, jelzettek, egy nem jelzett.
1493782
11511
287
Flea Market
Régi hentesbárd, jó állapotban, h: 29 cm. 1467134
11512
287
Flea Market
3 db kis üveg tálkák, porcelán fogpiszkáló tartó, hibátlanok, m:8 cm, d:8-9 cm 1493776
11513
287
Flea Market
Régi hentesbárd, jó állapotban, jelzett, h: 30 cm. 1493710
11514
287
Flea Market
Retró mechanikus fém kávédaráló, szép állapotban, m:20 cm.
1452182
11515
287
Flea Market
Sakk készlet, faragott, hiánytalan, kis kopással, egyébként jó állapotban, 41×38 cm 1452296
11516
287
Flea Market
4 db alpakka tálaló készlet, jelzett (Berndorf, Weelner), szép állapotban, h:23-30 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF