Juwelen Zahl der Lose: 121
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1488799
19049
285
Jewellery
Ezüst(Ag) önmagában körbeforgó gyűrű, jelzett, méret: 52, nettó: 3,1 g
1488780
19050
285
Jewellery
Ezüst(Ag) matt jeggyűrű, jelzett, méret: 54, nettó: 3,1 g 1488774
19051
285
Jewellery
Ezüst(Ag) fantáziamintás gyűrű, jelzett, méret: 71, nettó: 3,8 g
1489444
19052
285
Jewellery
Ezüst(Ag) áttört függő, jelzett, h: 3 cm, nettó: 2,2 g 1489441
19053
285
Jewellery
Ezüst(Ag) fonatos, áttört gyűrű, jelzett, méret: 54, nettó: 1,9 g 1489429
19054
285
Jewellery
Ezüst(Ag) függő türkiz berakással, jelzett, 4,8x2 cm, bruttó: 7,8 g 1488743
19055
285
Jewellery
Ezüst(Ag) francia kártyamotívumokkal díszített gyűrű, jelzett, méret: 68, nettó: 6,4 g
1488757
19056
285
Jewellery
Ezüst(Ag) önmagában körbeforgó láncgyűrű, jelzett, méret: 55, nettó: 5,7 g 1483876
19057
285
Jewellery
Ezüst (Ag.) "Kithytől" feliratú tálka, jelzett, d:7 cm, nettó:36 g 1493065
19058
285
Jewellery
Aranyozott ezüst fülbevaló hematit golyókkal. Jelzett. 1493066
19059
285
Jewellery
Aranyozott ezüst bross. Jelzett. 4,9 g / Silver broche 1494405
19060
285
19000
Jewellery
14 K. arany fülbevaló pár igazgyöngy függőkkel 1,4g / Gold earrings with pearl. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF