https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 336

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Széchenyi füzetek III. Bp., én. Széchenyi Szakkollégium
1
12844.

Széchenyi füzetek III. Bp., én. Széchenyi Szakkollégium

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes nyomtatvány és aláírás tétel: Levente Péter dedikált fotó + Görz képeslap + Budapest Székesfőváros polgármestere 6 db levélboríték
1
12845.

Vegyes nyomtatvány és aláírás tétel: Levente Péter dedikált fotó + Görz képeslap + Budapest Székesfőváros polgármestere 6 db levélboríték

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
3 db Bud Spencer és Terence Hill film kiadványok, jó állapotban, 7x10 cm és 15x10 cm.
1
12846.

3 db Bud Spencer és Terence Hill film kiadványok, jó állapotban, 7x10 cm és 15x10 cm.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Világ-filmtörténeti gyűjtemény: filmfotók, filmplakátok, újságkivágások, fotók, szinészképek, jelenetek az 30-as 60-as évekből lapokra feldolgozva, feliratokkal, ismertetőkkel ellátva, kb 2.000-2.500 db 45x30 cm-es lap, egy élet gyűjtése. (Tárolásból származó hibák, kis sérülések)  Érdemes megnézni!!
1
12847.

Világ-filmtörténeti gyűjtemény: filmfotók, filmplakátok, újságkivágások, fotók, szinészképek, jelenetek az 30-as 60-as évekből lapokra feldolgozva, feliratokkal, ismertetőkkel ellátva, kb 2.000-2.500 db 45x30 cm-es lap, egy élet gyűjtése. (Tárolásból származó hibák, kis sérülések) Érdemes megnézni!!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes nyomtatvány tétel, 3 db:  Fényképezzünk jól! Bp., é.n. ,Pallas nyomda. Kiadói papírkötés, foltos. Gerevich László: A budai vár. Budapesti séták. Bp., é.n., Fővárosi Emlékműfelügyelőség és a Társadalom- és Természettudomány Ismeretterjesztő Társulat. Kiadói papírkötés.  Válogatott kínai közmondások. Ferences világmissziók. Bp., é.n, Ferences Missziók Orsz. Központja. Kiadói papírkötés.
1
12848.

Vegyes nyomtatvány tétel, 3 db: Fényképezzünk jól! Bp., é.n. ,Pallas nyomda. Kiadói papírkötés, foltos. Gerevich László: A budai vár. Budapesti séták. Bp., é.n., Fővárosi Emlékműfelügyelőség és a Társadalom- és Természettudomány Ismeretterjesztő Társulat. Kiadói papírkötés. Válogatott kínai közmondások. Ferences világmissziók. Bp., é.n, Ferences Missziók Orsz. Központja. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
32 db pornográf grafika másolata 15x11 cm
1
12849.

32 db pornográf grafika másolata 15x11 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
1
 
32 db erotikus grafika másolata 15x11 cm
1
12850.

32 db erotikus grafika másolata 15x11 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Hibátlan csipke litografált szentkép
1
12851.

Hibátlan csipke litografált szentkép

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Grete Müller: Das Patiencenbuch. Berlin, Steyyrermühl. 78p. Kártyakönyv
1
12852.

Grete Müller: Das Patiencenbuch. Berlin, Steyyrermühl. 78p. Kártyakönyv

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Shakespere darabok adaptiációról szóló különféle kiadványok (Hamlet, Romeo és Júlia, A vihar, Vízkereszt), magyar, német és angol nyelven.
1
12853.

Shakespere darabok adaptiációról szóló különféle kiadványok (Hamlet, Romeo és Júlia, A vihar, Vízkereszt), magyar, német és angol nyelven.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Utasítás légkábelek építésére. Készült a  Postavezérigazgatóság megbízásából, szolgálati használatra. Bp., é.n., Koltai Ernő könyvnyomdája.
1
12854.

Utasítás légkábelek építésére. Készült a Postavezérigazgatóság megbízásából, szolgálati használatra. Bp., é.n., Koltai Ernő könyvnyomdája.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes, magyar és külföldi  névjegykártya tétel Dr. Pfeilmayer Artúr, a GAK-22 Dino motoros repülőgép egyik tervezőjének hagyatékából, cca 50db
1
12855.

Vegyes, magyar és külföldi névjegykártya tétel Dr. Pfeilmayer Artúr, a GAK-22 Dino motoros repülőgép egyik tervezőjének hagyatékából, cca 50db

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse