https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Drucksachen Zahl der Lose: 336
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1477759
12844
284
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Széchenyi füzetek III. Bp., én. Széchenyi Szakkollégium
Das Lot is nicht erreichbar
781685
12845
284
0
800
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes nyomtatvány és aláírás tétel: Levente Péter dedikált fotó + Görz képeslap + Budapest Székesfőváros polgármestere 6 db levélboríték
Das Lot is nicht erreichbar
1478745
12846
284
0
1400
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
3 db Bud Spencer és Terence Hill film kiadványok, jó állapotban, 7x10 cm és 15x10 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
149295
12847
284
0
14000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Világ-filmtörténeti gyűjtemény: filmfotók, filmplakátok, újságkivágások, fotók, szinészképek, jelenetek az 30-as 60-as évekből lapokra feldolgozva, feliratokkal, ismertetőkkel ellátva, kb 2.000-2.500 db 45x30 cm-es lap, egy élet gyűjtése. (Tárolásból származó hibák, kis sérülések) Érdemes megnézni!!
Das Lot is nicht erreichbar
1457453
12848
284
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes nyomtatvány tétel, 3 db: Fényképezzünk jól! Bp., é.n. ,Pallas nyomda. Kiadói papírkötés, foltos. Gerevich László: A budai vár. Budapesti séták. Bp., é.n., Fővárosi Emlékműfelügyelőség és a Társadalom- és Természettudomány Ismeretterjesztő Társulat. Kiadói papírkötés. Válogatott kínai közmondások. Ferences világmissziók. Bp., é.n, Ferences Missziók Orsz. Központja. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1480965
12849
284
0
2200
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
32 db pornográf grafika másolata 15x11 cm 1480962
12850
284
0
2200
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
32 db erotikus grafika másolata 15x11 cm 1479546
12851
284
0
1200
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Hibátlan csipke litografált szentkép 1478887
12852
284
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Grete Müller: Das Patiencenbuch. Berlin, Steyyrermühl. 78p. Kártyakönyv
Das Lot is nicht erreichbar
1474349
12853
284
0
2400
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Shakespere darabok adaptiációról szóló különféle kiadványok (Hamlet, Romeo és Júlia, A vihar, Vízkereszt), magyar, német és angol nyelven.
Das Lot is nicht erreichbar
1237991
12854
284
0
1800
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Utasítás légkábelek építésére. Készült a Postavezérigazgatóság megbízásából, szolgálati használatra. Bp., é.n., Koltai Ernő könyvnyomdája.
Das Lot is nicht erreichbar
1341309
12855
284
0
2000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes, magyar és külföldi névjegykártya tétel Dr. Pfeilmayer Artúr, a GAK-22 Dino motoros repülőgép egyik tervezőjének hagyatékából, cca 50db
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse