Drucksachen

Zahl der Lose: 336

Magyar Olimpiai Zsebkönyv 1948. Bp., 1948, Testkultúra. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas borítóval.
12784.

Rufpreis:
1 200 HUF

1947 A Nemzeti Parasztpárt programjavaslata, rossz állapotú nyomtatvány.
12785.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1949 Jegyezz Békekölcsönt! 8 oldalas képes propaganda nyomtatvány
12786.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1950 5 db angol cigarettakártya gyűjtőfüzet / Cigarette cards collectors booklet complete 5 sets
12787.

Rufpreis:
1 200 HUF

1948-1963 Kisméretű asztali naptárak, 6 db
12788.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1950 Pestlőrinc 50 éve. Képes füzet 30p.
12789.

Rufpreis:
1 000 HUF

12790.

Rufpreis:
1 000 HUF

12791.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1950 Velence leporello, 26 db képpel / cca 1950 Venice leporello, with 26 pictures
12792.

cca 1950 Velence leporello, 26 db képpel /
cca 1950 Venice leporello, with 26 pictures

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1950 Tito ellenes propaganda leporelló, Rákosi előszavával, Bp., Szikra nyomda, magyar és román művészek karikaturáival (Jurascu, Rik, Doru, Bevin, Schwott).
12793.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1950-1960 Az Ikarus 30-as busz 2 db próba reklámnyomtatványa
12794.

Rufpreis:
1 400 HUF

Távirdamunkások kézikönyve. Bp., 1951, Közlekedés- és Mélyépítéstudományi Könyv- és Folyóiratkiadó Vállalat. Korabeli félvászonkötésben.
12795.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF