Drucksachen Zahl der Lose: 336
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1481413
12784
284
Printed Materials
Magyar Olimpiai Zsebkönyv 1948. Bp., 1948, Testkultúra. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas borítóval. 1477214
12785
284
Printed Materials
1947 A Nemzeti Parasztpárt programjavaslata, rossz állapotú nyomtatvány.
1478885
12786
284
Printed Materials
cca 1949 Jegyezz Békekölcsönt! 8 oldalas képes propaganda nyomtatvány 1414423
12787
284
Printed Materials
cca 1950 5 db angol cigarettakártya gyűjtőfüzet / Cigarette cards collectors booklet complete 5 sets
1478587
12788
284
Printed Materials
1948-1963 Kisméretű asztali naptárak, 6 db
1479060
12789
284
Printed Materials
cca 1950 Pestlőrinc 50 éve. Képes füzet 30p. 1353754
12790
284
Printed Materials
1363214
12791
284
Printed Materials
827868
12792
284
Printed Materials
cca 1950 Velence leporello, 26 db képpel / cca 1950 Venice leporello, with 26 pictures
1479347
12793
284
Printed Materials
cca 1950 Tito ellenes propaganda leporelló, Rákosi előszavával, Bp., Szikra nyomda, magyar és román művészek karikaturáival (Jurascu, Rik, Doru, Bevin, Schwott).
1474768
12794
284
Printed Materials
cca 1950-1960 Az Ikarus 30-as busz 2 db próba reklámnyomtatványa 1235839
12795
284
Printed Materials
Távirdamunkások kézikönyve. Bp., 1951, Közlekedés- és Mélyépítéstudományi Könyv- és Folyóiratkiadó Vállalat. Korabeli félvászonkötésben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF