Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Ordnen Zahl der Lose: 111
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1438231
31141
283
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1957. "Bányász Szolgálati Érdemérem" arany fokozata, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, tokban T:2 NMK.: 670.
1466024
31142
283
Numismatik
~1960. "Az Oktatásügy Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott fém jelvény tokban + ~1970. "Szocialista Kultúráért" zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, tokban T:2
1467981
31143
283
Numismatik
~1960-1970. "Gépipar Kiváló Dolgozója" zománcozott fém jelvény és miniatűr, eredeti tokban T:1- 1466020
31144
283
Numismatik
~1960-1980. "Kiváló Dolgozó" zománcozott kitüntetés miniatűrrel plasztiktokban + ~1970. "Szocialista Kultúráért" zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, tokban + DN "Kiváló Társadalmi Munkás" aranyozott, zománcozott fém jelvény, tokban T:2
1463958
31145
283
Numismatik
1961. "Egyesült Gyógyszer- és Tápszergyár 20 év" zománcozott fém kitűző, viselésre jogosító irattal (18x21mm) T:2 1421136
31146
283
Numismatik
1965. "Hungarian Trade Exhibtion (Magyar Kereskedelmi Kiállítás)" angol nyelvű zománcozott fém jelvény (17x23mm) T:2 Hungary 1965. "Hungarian Trade Exhibiton" english language enamelled badge (17x23mm) C:XF
1463976
31147
283
Numismatik
1966. "Alba Regia Gyógyszerész Napok 1966" zománcozott Cu jelvény (21x22mm) T:2 1420865
31148
283
Numismatik
1969-1971. "MHSZ Törzsgárda 10 év" ezüst fokozatú jelvény + "MHSZ Törzsgárda 20 év" arany fokozatú jelvény, mindkettő igazolvánnyal T:1-
1465415
31149
283
Numismatik
~1970. "Kiváló Ifjúsági Vezető" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés nem eredeti tokban + 1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon + "Kiváló Dolgozó" zománcozott fém kitüntetés tokban T:2 1465369
31150
283
Numismatik
~1970. "Szakszervezetek Országos Tanácsa" ezüst fokozatának kitüntetése, szalagsávon miniatűrrel eredeti dísztokban (39mm) + ~1960-1970. "Kiváló Pénzügyi Dolgozó" aranyozott, zománcozott fém jelvény miniatűrrel, eredeti tokban (25mm) + ~1950. "Kiváló Dolgozó" zománcozott fém jelvény tokban (26mm) T:2 1466037
31151
283
Numismatik
~1970-1980. "A Vállalat Kiváló Brigádja / Szocialista Brigád" zománcozott fém jelvény miniatűrrel, eredeti tokban + "Szocialista Brigád" jelvény (2x) tokban + DN "Véradásért" fém jelvény eredeti, sérült tokban T:2 1467996
31152
283
Numismatik
1973-1989. "10,20,25, 30 év a Magyar Zenekultúra Szolgálatában" 4db zománcozott kitüntetés egy tokban, mellette emléklap a 30 éves jelvényhez T:2 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF