1897 Vegyes nyomtatvány tétel, 3 db: Budapesti Hírlap 1897. szeptember 25,,26., XVII. évf., 267.,268 számok. Magyar Estilap 1897. szeptember 25., IV. évf. 217 szám., változó, töbnyire szakadozott állapotban.
1898 Néptanítók lapja, 1898, XXXI. évfolyam, 1-52. szám, 49.,51. számok hiányoznak. Majd nem teljes évfolyam. Szerk.: Ujváry Béla, Dr. Göőz József. Budapest, 1898, Vallás- és Közoktatásügyi M. Kir. Ministerium, Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Korabeli átkötött kopottas félvászon kötés, márványozott lapélekkel, pár helyen ceruzás aláhúzásokkal. Jó állapotban.
1899 a Meggendorfer's Humoristische Blätter 38. kötete, München - Eßlingen, Verlag von J. F. Schreiber. Teljes évfolyam, szecessziós, részben színes karikatúrákkal, félvászon kötésben, jó állapotban.
Nagy-Küküllő, II. évf. 35. szám, 1900. szeptember 2., Szerk.: Gyöngyössy István, Segesvár, Betegh Pál, kissé viseltes, szakadozott, foltos állapotban, a címoldal alján ceruzás firkával.