Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 381

Iglói Endre, Jagusztin László: Poétikai és irodalomtörténeti fogalmak. Bp., 1989, Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, orosz és magyar nyelven.
13856.

Rufpreis:
1 600 HUF

Friedrich Bendix: Vasmunkás alapismeretek. Fordította Rigó Károly. Bp., 1967, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kissé kopottas félvászon kötés, szövegközti illusztrációkkal.
13857.

Rufpreis:
2 000 HUF

Révész Béla: Ady Endre életéről, verseiről, jelleméről. Bp., é.n., Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt., kiegészített második kiadás. Kiadói kissé szakadozott papírkötés, kissé sérült kötéssel, pár lap kijár, fekete-fehér egészoldalas illusztrációkkal, és képekkel.
13858.

Rufpreis:
1 200 HUF

13859.

Rufpreis:
1 000 HUF

13860.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szabó Pál: Őszi vetés. Bp., 1943, Magyar Élet Kiadása. Második kiadás. Kiadói félvászonkötésben, jó állapotban. A szerző által dedikált!
13861.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

13862.

Rufpreis:
4 000 HUF

Nyelvművelő kéziszótár. Szerk.: Grétsy László, Kemény Gábor. Bp., 1996, Auktor Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés. Jó állapotban.
13863.

Rufpreis:
1 000 HUF

Keresztury Dezső: Égő türelem. Bp.,1975, Magvető. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban. Dedikált példány!
13864.

Rufpreis:
2 000 HUF

13865.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gróf Széchenyi István döblingi hagyatékából. Intelmei Béla fiához. Forditotta Váradi József. Bp., 1923, Fővárosi nyomda Rt. 112 p. Korabeli amatőr papírkötésben.
13866.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bartha Miklós: Hangulatok. Bp., 1898, Magyarország. VII +150 p. Első kiadás! Korabeli kopottas félvászonkötésben.
13867.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF