Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 381

14036.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

5 db szépirodalmi témájú könyv: Török Sándor: Titokzatos utazások. Bp., 1947, Révai. Az elülső borítónál kicsit laza félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.; Szép Ernő: Lila akác. Bp., 1949, Révai. Díszes borítójú félvászon kötésben, jó állapotban.; Móricz Zsigmond: Árvácska, Csibe. Bp., 1959, Szépirodalmi Könyvkiadó. Vászonkötésben, jó állapotban.; Mann, Thomas: A törvény. Bp., 1958, Magyar Helikon. Vászonkötésben, jó állapotban.; Stendhal: A szerelemről. Bp., é. n., Révai, 2. kiadás. Félvászon kötésben, jó állapotban.
14037.

Rufpreis:
800 HUF

P. Ábrahám Ernő: Árva királyfi 1.: A csudaszarvas. Bp., [1926], Pallas. Kissé kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
14038.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

14039.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Új idők lexikona. 1. köt.: A-Almafa. Bp., 1936, Singer és Wolfner. Kicsit szakadt papírkötésben, egyébként jó állapotban.
14040.

Rufpreis:
800 HUF

Világesemények 1945-1967. Főszerk.: Bollinger, Klaus. Bp., 1968, Kossuth Könyvkiadó. Vászonkötésben, jó állapotban.
14041.

Rufpreis:
800 HUF

Zola, Émile: Nana, 2. köt. S. a. r.: Ambrus Zoltán. Bp., é. n., Christensen és társa. Papírkötésben, borítója elválik, több illusztrációval.
14042.

Rufpreis:
800 HUF

Szabó Dezső: Egyenes úton. [Bp.], é. n., Genius - Révai. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
14043.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gombos Gyula: Szabó Dezső. München, 1966, Molnár József (Auróra Könyvek). Kicsi kopott papírkötésben, jó állapotban.
14044.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szenteleky Kornél - Kornel Senteleki. Szerk.: Ačanski, Radivoj et al. h. n., 1976, Forum. Kicsit kopott papírkötésben, jó állapotban. + Szenteleky Kornél: Isola bella. Újvidék, é. n., Délvidéki Magyar Közművelődési Szövetség. Kissé megviselt félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
14045.

Rufpreis:
1 200 HUF

Seingalti: Casanova Jakab emlékiratai. Fordította Szász Károly. Budapest, 1907, Rozsnyai Károly. Átkötött félvászon kötéssel, megviselt borítóval, egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal.
14046.

Rufpreis:
1 000 HUF

14047.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF