Königreich Ungarn Zahl der Lose: 1381
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1453868
21237
282
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2
Nyitra, Nitra; színház, utca, lovaskocsi, Fürst Sz. kiadása / theater, street, horse cart 1457842
21238
282
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T3
Ógyalla, Stara Dala, Hurbanovo; Jankovich kastély / castle (EB)
1458278
21239
282
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2
Ótátrafüred, Tátra, Ófüred; villák / villas 1459152
21240
282
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
Ótátrafüred, Stary Smokovec; Látkép, kávéház, Kertész Tódor üzlete / general view, café, shop (EK) 1457924
21241
282
5500
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
Ötösbánya, Rudnany, Kotterbach; Zimna völgy, kiadja Kohn Rezső / valley (EK) 1458802
21242
282
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T4
1898 Poprád, Poprad; Hotel Tátra Szálloda, Alsó Tátrafüred, Központi Kárpátok, Tarpatak vízesés, Schvidernoch Ágoston / hotel, spa, mountains, general view, waterfall, floral litho, Art Nouveau (vágott / cut) 1458751
21243
282
5500
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2
Poprád, Gréb park, Tátra, Tarpatakfüred, Alsótátrafüred, kiadja Schwidernoch Károly / park, mountain floral Art Nouveau litho 1458762
21244
282
4400
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2
Poprád, part részlet gyárral / river bank, factory
1457725
21245
282
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2
Pozsony, Bratislava, Pressburg; Virágvölgyi templom / church, Verlag "Bediene dich allein" 1441429
21246
282
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T3
Pozsony, Bratislava; Lourd barlang mélyúti kápolnával / Lourdes Chapel (EK)
1455488
21247
282
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
Pozsony, Pressburg, Bratislava; Mihály utca, üzletek, Louis Koch kiadása / street, shops (EK) 1455491
21248
282
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
Pozsony, Pressburg, Bratislava; Mihály kapu utca, H. Wimmer üzlete / street, shop (kopott sarok / worn corner) Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF