Foto Zahl der Lose: 426
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1455037
12186
282
Photo
cca 1960 a Metro együttes, fotó, hátulján feliratozva, 24,5×18 cm 1455096
12187
282
Photo
Incze Jenő londoni magyar nagykövet, MTI-fotó, feliratozva, 27×18,5 cm
1455100
12188
282
Photo
Péter János magyar és Michael Stewart brit külügyminiszter, MTI-fotó, feliratozva, 20,5×25 cm
1455097
12189
282
Photo
Páger Antal és Fábri Zoltán a IV. Nemzetközi Filmfesztiválon, MTI-fotó, feliratozva, 20,5×25 cm
1456566
12190
282
Photo
Vívók csoportja: Kovács, Kulcsár, Kolczonay, stb., későbbi nagyítás, 18x23 cm
1458396
12191
282
Photo
1948 Szofia, Dinnyés Lajos, Rákosi Mátyás, Szakasits Árpád, Dimitrov, kartonra ragasztott, hátoldalon feliratozott fotó, 13x17 cm
1219745
12192
282
Photo
1937 Miklas osztrák elnök látogatása Magyarországon. A katonai dísszemle képei. 4 fotó, valamint az olasz király tiszteletére rendezett dísszemle képei. 5 db fotó. / 1937 Visit of the Austrian president and the Italian king. 9 photos
1459656
12193
282
Photo
1936 Tőrvívó verseny, Zirczy Marijon (1898-1972) és Edo Marijon (1910-2002) párbaja a tőrvivó csapatverseny keretében az 1936-os berlini olimpián, sajtófotó, Scherl Bilderdienst, pecséttel jelzett, 18x24 cm. 1459758
12194
282
Photo
1936 Magyarország-Jugoszlávia vizilabda mérkőzés, berlini olimpia, sajtófotó, a hátoldalán feliratozva, phot. Scherl Bilderdienst, pecséttel jelzett, 18x24 cm./ 1936 Hungary-Jugoslavia water polo match, Summer Olympic Games of Berlin, with writings in the back, photo Scherl (Bilderdienst), signed with stamp, 18x24 cm. 1455654
12195
282
Photo
1972 Elisabeth Taylor és Richard Burton Budapesten az Intercontinental szállóban 22x18 cm
1455652
12196
282
Photo
Somogyvári Rudolf és Ferrari Violetta a Gázolás c. filmben. Filmfotó
1457519
12197
282
Photo
cca 1940 Horthy Miklós kormányzó feleségével ünnepségen és leventék gyűrűjében Üvegezett keretben, 13x18 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF