Porzellan Zahl der Lose: 76
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1440096
11067
280
Herendi Eton mintás hamuzó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 13×8 cm 1439958
11068
280
Herendi Eton mintás tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 26×24 cm 1444466
11069
280
Zsolnay gyertyatartó, matricás, jelzett, hibátlan, m:14 cm 1390709
11070
280
Zsolnay pillangó mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, máz alatti repedésekkel, 10×10 cm 1390707
11071
280
Zsolnay virág mintás áttört kaspó, kézzel festett, jelzett, apró hajszálrepedéssel, m:10 cm, d:9 cm 1258665
11072
280
50000
Zsolnay Sissy mintás teás készlet: 1 db fedeles kiöntő (m: 15,5 cm), 1 db fedeles cukortartó (m: 12,5 cm), 1 db tejkiöntő (m: 7,5 cm), 6 db csésze + alj (d: 10 ill. 15 cm), összesen 15 db, kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában 1446485
11073
280
Zsolnay mini kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7 cm
1430958
11074
280
Zsolnay eozinmázas fekvő akt, jelzett, hibátlan, 24x14x12 cm 1442962
11075
280
Zsolnay virág mintás lapos tányér (5db), matricás, jelzett, hibátlan, d:23 cm (5×) 1417737
11076
280
Zsolnay távol-keleti mintás teás készlet, hiányos, matricás, jelzett, kopott, összesen: 7 db (csésze aljakkal)
1417768
11077
280
Zsolnay mokkás készlet mitológiai jelenettel, hiányos, matricás, jelzett, egyik csésze sérült, fedél nélkül, összesen: 10 db (csésze aljakkal)
1440613
11078
280
30000
Zsolnay pillangó mintás mokkás készlet, kézzel festett, hibátlan, jelzett / Zsolnay coffee set in flawless condition Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF