Militaria

Zahl der Lose: 76

Őzláb nyelű vadászkés, bőr tokban, jó állapotú pengével, h: 28,5 cm
12515.

Rufpreis:
3 000 HUF

12516.

Rufpreis:
12 000 HUF

12517.

Rufpreis:
10 000 HUF

1981 Hütter Richárd alezredesnek adományozott (P.V.O.) fém falitál, apró rozsdákkal, eredeti dobozában, d:31,5 cm
12518.

Rufpreis:
3 000 HUF

1909 Osztrák-Cseh végelbocsájtó levél, obsit. Szakadásokkal. / Austrian- Czech disarmement letter with tears
12519.

Rufpreis:
4 000 HUF

Goszleth István (1850-1913) saját kézzel aláírt, katonát ábrázoló fotója kartonon. 26x33 cm
12520.

Rufpreis:
2 400 HUF

1940 Magyar Királyi szentesi 41. honvéd kiegészítő parancsnokság személyzete, kemény hátú tablókép 31×24 cm
12521.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kb. 100 db különféle gőzös, hajó, hadihajó rajza cca 1900-1970 korszakból. Számos I. világháborús hadihajó rajzával. Különféle méretben, egészvászon mappában. Valamint Anhang zum Taschenbuch der Kriegsflotten XVII. Jahrgang 1916. Zusamengestellt aus den Taschenbüchern der Kriegsflotten Jahrgang 1915 sowie 1917/1917. Spirálfüzetbe ragasztott kivonata. Megviselt állapotban. Érdekes anyag.
12522.

Rufpreis:
12 000 HUF

1944 Hadifogoly posta Kanadából Németországba, cenzúra bélyegzéssel, lyukasztva, 9x15cm
12523.

Rufpreis:
3 000 HUF

1948 Siófok, a fehér-terror áldozataiként mártírhalált halt vértanúk emlékművének leleplezése, az országos emlékünnepély műsorának plakátja, Magyar Szabadságharcos Szövetség, Siófoki Nemzeti Bizottság, f. k. Karlicsek Ferenc, hajtva, 59x41 cm
12524.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1940. A 'Kecskemét' fedélzete és elülső lövege, a Dunai Flottila 'Wels'-típusú őrnaszádja, fotó kartonra kasírozva, 40x27cm
12525.

Rufpreis:
8 000 HUF

Elöltöltős vadászpuska, kis hiánnyal, az elsütőszerkezet részben működik, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, h: 101 cm
12526.

Rufpreis:
25 000 HUF
67,75
78,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF