Foto

Zahl der Lose: 451

1980 Vasutasok Szakszervezete Ifjúsági Kamarakórusa, kistabló 30 nevesített portréval, 24x30 cm
12344.

Rufpreis:
1 400 HUF

1937 Állami magyar reálgimnázium, kistabló nevek nélkül, Horn műterméből (Nyitra), 16,5x21 cm, karton 30x34 cm
12345.

Rufpreis:
1 600 HUF

1947 Győr, Kereskedelmi középiskola végzett növendékei, kistabló 52 nevesített portréval, 17x22,5 cm, karton (sérült) 24,5x33 cm
12346.

Rufpreis:
1 600 HUF

1976 Budapest, Toldy Ferenc Gimnázium kistablója 50 nevesített portréval, 24x30 cm
12347.

Rufpreis:
1 600 HUF

1980 Budapest, Irinyi János Vegyipari Szakközépiskola kistablója 48 nevesített portréval, 24x30 cm
12348.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vysoké Tatry. Die Hohe Tatra. A Magas-Tátra. Késmárk, 1925, Verlag Turistik und Alpinismus. Karl Streer (1892-1971) csehországi német fényképész 12 db fényképe, képjegyzékkel, kicsit sérült mappába rendezve.
12349.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1880-1940 18 db nagyméretű iskolai tabló és csoportkép budapesti, I. és II. kerületi iskolákból
12350.

Rufpreis:
4 000 HUF

4 db különféle fotó: Nagy Imre, Városliget, stb., egy részük modern nagyítás, különböző méretben
12351.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1920-1940 Bálozók és elsőáldozók, 2 db csoportkép, hátuljukon pecséttel jelzettek, 17,5×23 cm
12352.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1910-1920 Markup Béla szobrászművész vadászt ábrázoló kútdísze, jelzetlen fotó, 24x17 cm
12353.

Rufpreis:
1 400 HUF

1974 Lyon, vacsora a Sertésorvosok 3. Világkongresszusán, feliratozva, hátulján pecséttel jelzett, 18×24 cm
12354.

Rufpreis:
1 200 HUF

1930 a Szarvasi Öregdiákok Szövetsége összejövetele, Sass felvétele, hátulján feliratozva, pecséttel jelzett, 17,5×23,5 cm
12355.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF