Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 82
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1629972
10062
28
Rékassy Csaba (1937-1989): Buda 1975. Rézkarc, papír, jelzett, 51×28 cm 1682554
10063
28
1922 Schima András (Bandi) (1882-1959): A vidéki behívottak. Politikai karikatúra. Akvarell, vegyes technika, papír, jelzett. Hátoldalán levélzárókkal. 36x9 cm / 1922 Political graphic. 36x9 cm 1682552
10064
28
1922 Schima András (Bandi) (1882-1959): Győr II. ker-i győzelem. A szociáldemokraták szereplése a választásokon. Politikai karikatúra. Akvarell, vegyes technika, papír, jelzett. Hátoldalán kapcsolódó újságcikkekkel. 26x39 cm / 1922 Political graphic. Victory of the Social Democrats. Watercolor. 26x39 cm 1588708
10065
28
1919-1921 Schima András (Bandi) (1882-1959): Mi újság a Balatonban. Politikai karikatúra. Akvarell, papír technika, papír, hátoldalán jelezve. 39x12 cm / 1919-1923 Political graphic. Watercolor. 39x12 cm 1634756
10066
28
Scholler Rezső (1882-?): Jáki templom. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 27×18 cm
1629785
10067
28
Szabó Vladimír (1905-1991): Olasz város. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×28,5 cm 1607209
10068
28
1669902
10069
28
190000
Szász Endre (1926-2003): Álom. Olaj, farost, jelzett, keretben, 65×53 cm 1629512
10070
28
Szász Endre (1926-2003): Női fej. Szitanyomat (99/100), papír, jelzett, 30×27 cm 1607259
10071
28
Szuly Angéla (1893 - 1976): Guggoló akt. Diópác, papír, jelzett, 22×18 cm
1607219
10072
28
Tölgyessy Artúr (1853-1920): Portré "Csaba 1877". Ceruza, papír, jelzett, 22×16 cm
1613058
10073
28
Udvary Pál (1900-1987): Nagymaros. Vegyes technika, papír, jelzett, 45×30 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF