Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Ordnen Zahl der Lose: 95
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1393394
31167
278
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
10db vegyes szocialista fém és bronz sportérem több szalaggal, közte "1951 évi MHK postaverseny I." fém sportérem T:2,2-
1429325
31168
278
Numismatik
Vegyes 10db-os szocialista emlékérem, jelvény és kitüntetés tétel, közte 1979. "A Magyar Tanácsköztársaság 60. évfordulója Emlékére 1919-1979" Br emlékérem, 1984. "Munka Érdemérem" bronz fokozata, miniatűrrel, nem eredeti dobozában, DN "1905. KKG" zománcozott fém sapkajelvény, iskolai T:2
1401835
31169
278
Numismatik
10db-os vegyes magyar jelvény és kitűző tétel, közte úttörő és KISZ jelvények főleg T:2
1400164
31170
278
Numismatik
10db-os vegyes magyar és külföldi jelvény és kitűző tétel, közte "Hajtómű és Felvonógyár", "Honvédelemért", "Mezőtúr" T:2
1415217
31171
278
Numismatik
15db-os vegyes magyar és külföldi jelvény és kitűző tétel, közte "KISZ", "Munkásőr", "Véradásért" T:2
1429229
31172
278
Numismatik
10db-os rendőr, egészségügyi és tűzoltó jelvény és kitűző tétel, közte DN "Elsősegély" kék zománcos jelvény (22mm), ~1970-1980. "Önkéntes Tűzoltó" zománcozott fém jelvény (34x34mm), DN "Kőbányai Gyógyszerárugyár - Hűséges munkáért" T:2,2- 1414718
31173
278
Numismatik
Vegyes 7db-os szocialista jelvény tétel, közte ~1970-1980. "Kiváló Termelőszövetkezeti Dolgozó" zománcozott fém jelvény, miniatűrrel, sérült tokban; ~1970-1980. "Könnyűipar Kiváló Dolgozója" zománcozott fém jelvény, miniatűrrel, igazolvánnyal, kicsit sérült tokban T:2,2-
1431983
31174
278
Numismatik
9db-os vegyes kitüntetés tétel, mind adományozói díszdobozban, miniatűrrel, közte 1964. "Munka Érdemrend" bronz fokozata, 1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott kitüntetés mellszalagon, viselői igazolvánnyal T:2,2- 1427796
31175
278
Numismatik
Vegyes: kis doboznyi jelvény, közte DN "A szülőföldért" zománcozott fém jelvény, tűhiány (26x30mm), 1978. "Forradalmi Ifjúsági Napok 1919-1978.) festett fém kitűző T:vegyes
1404669
31176
278
Numismatik
Albánia 8db sportkitüntetés és kitűző, közte DN "R.P.SH. Kampion" zománcozott fém kitüntetés, DN "Kuader i Dalluar - R.P.SH. - Ne Fizkulture e Sport" zománcozott fém kitüntetés + "Atlétikai és Sportszövetség" albán nyelvű igazolvány T:2 Albania 8pcs of sport decorations and pins, including ND "R.P.SH. Kampion" enamelled decoration, ND "Kuader i Dalluar - R.P.SH. - Ne Fizkulture e Sport" enamelled decoration + "Bashkimi i Fiskulturisteve dhe Sportisteve te Shoiperise" Alban language "Athletic and Sport Association" card C:XF
1427711
31177
278
Numismatik
Ausztria ~1920-1930. "PUCH" zománcozott gomblyukjelvény (9x19mm) T:2 Austria ~1920-1930. "PUCH" enamelled buttonhole pin (9x19mm) C:XF 1405287
31178
278
Numismatik
Ausztria 1980. "1. TVN (Természetbarát Turistaszövetség) vándornap - Gallizien 1980 - Wildensteiner-vízesés" festett fém jelvény, "W. Scholze" gyártói jelzéssel (~65x103mm) T:2 Austria 1980. "1. TVN (Touristenverein die Naturfreunde) Wandertag - Gallizien 1980 - Wildensteiner-Wasserfall" painted metal badge, with "W. Scholze" makers mark (~65x103mm) C:XF Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF