1929 Hoffmann Edith művészettörténész, muzeológus (1888-1945) saját magáról készített árnyképe, képeslapként Ortvay Rudolf egyetemi tanárnak küldve. (meghívó hétvégi kirándulásra). 14×9 cm
cca 1930 A Kalevala új rúnói. A Zugtörténelmi Tudománytalan Asztaltársaság D. szakosztálya által kiadott egyetlen hiteles példány szövege. 180 oldalas humoros verses gépirat, főleg studentika témakörben egészvászon kötésben.
1933 Kapi Béla (1879-1957) dunántúli evangélikus püspök levele Pekár Mihály (1871-1942) orvos, pécsi egyetemi tanár részére Kiss Lajos zalaistvándi evangélikus tanító (1926-1933) szigorúan bizalmas ügyében, Kapi aláírásával
Az 1933-ban megnyitott kerepesi úti ügető (BÜE) tribünjének látványterve (a tervező: ifj. Paulheim Ferenc), hajtogatva. Pecséttel jelzett. Méret: 105x50 cm / 1933 Plan of the Budapest Trotting Race Tracks, Good condition, Size, 105x50cm
1935 a Magyar Athletikai Szövetség köszönőlevele Ferenczy Ödön (?-?) atlétának visszavonulása alkalmából, elnöki és főtitkári aláírással, fejléces papíron
1940 Kolozsvár, meghívó a bevonulási ceremóniára és az esemény programja, térképes segédlet / invitation to the celebration of the Second Vienna Award in Cluj, two original leaflets