Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 149

Stein Aurél: Nagy Sándor nyomában Indiába. Angolból fordította Halász Gyula. 100 képpel és térképpel. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói díszes, aranyozott, egészvászon-kötésben.
13169.

Rufpreis:
2 400 HUF

13170.

Rufpreis:
800 HUF

13171.

Rufpreis:
1 200 HUF

13172.

Rufpreis:
2 000 HUF

13173.

Rufpreis:
1 800 HUF

13174.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vörös Márton: A szerencsés expedíció. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben.
13175.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sven Hedin: Ázsia szívében I-II. kötet. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Fordította: vitéz Mezey Dénes. Budapest, é. n., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozat kötésben. Fekete-fehér képekkel illusztrálva.
13176.

Rufpreis:
3 000 HUF

13177.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

13178.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Régi házak Pest-Budán. Szerk. Pereházy Károly. Bp., 1976, Műszaki Könyvkiadó. Gazdag képanyaggal, egészvászon kötésben, védőborítóval, jó állapotban.
13179.

Rufpreis:
2 000 HUF

1940 Ez Olaszország. Stastisztikai, politikai és történelmi adatokat tartalmazó füzetecske. Egészvászon kötésben, szép állapotban 36p.
13180.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF