Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 118

1867. "Emlékül az 1865. évi Országgyűlés megnyitására / Éljen a Haza - Es Lebe Das Vaterland" Br emlékérem (39mm) T:2-
30510.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

1894. "A szabadelvű eszmék és a vallás-szabadság tántoríthatatlan bajnokainak emlékül 1894" Al emlékérem (32,5mm) T:2
30511.

Rufpreis:
1 000 HUF
15

1896. "Ezeréves történetünk ezredekre remény nekünk" Br emlékérem. Szign.: Steiner A.F. (32mm) T:3
30512.

Rufpreis:
800 HUF

1896. "Milleniumi Emlék 1896 / Magyarország ezer éves fennállása emlékére" Br emlékérem nemzetiszín szalaggal (27mm) T:2,2-
30513.

Rufpreis:
1 000 HUF

1906. "Honipari Kiállítás Érme, Torda" Br emlékérem (56mm) T:2 kis patina
30514.

Rufpreis:
1 000 HUF
19

Osztrák-Magyar Monarchia 1911. "Báró Fejérváry Géza jubileumi érme 60 év szolgálat után 1911. aug. 14. /  San Martino 1859. Június 24." Br emlékérem. Szign.: Rudolf Marschall (228,26g/90mm) T:2 /  Austro-Hungarian Monarchy 1911. "Jubilee medal for baron Géza Fejérváry after 60 years of service / San Martino 24. June 1859." Br commemorative medal. Sign.: Rudolf Marschall (228,26g/90mm) C:XF
30515.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

1915. "ISTE - Győztesnek" Br emlékérem. Szign.: Csillag T. (46mm) T:2
30516.

Rufpreis:
800 HUF

Osztrák-Magyar Monarchia 1916KB "Az Osztrák Nemzeti Bank létrejöttének 100 éves évfordulója" Br emlékérem "PRIVILIGIERTE - OESTERREICHIESCHE NATIONALBANK 1. JUNI 1816 / FRANCISCVS I KALENDIS IVNIIS A MDCCCXVI CONDIT FRANCISCO IOSEPHO I ANNVM LXVIII SVMMA GLORIA REGNANTE SAECVLARIA ORIGINIS ACTA SVNT MCMXVI - K.B" Szign.: ST SCHWARTZ (65mm) T:2 Austro-Hungarian Monarchy 1916KB "100th Anniversary of the National Bank of Austria" Br commemorative medal. Sign.: Stefan Schwartz (65mm) C:XF HP 4593.
30517.

Rufpreis:
4 000 HUF

~1920-1930. "Szent Margitszigeti Szanatórium" Cu lemezplakett, "Ludvig E. Bpest" gyártói jelzéssel (67x101mm) T:2,2- ph., hátlapon forrasztásnyom
30518.

Rufpreis:
1 600 HUF

1930. "SANCTUS EMERICUS 1030-1930" Szent Imre lemezérem, asztakli díszként funkcionáló kitámasztható keretben (40mm, kerettel 50mm) T:2 a keret kicsi kopott
30519.

Rufpreis:
1 600 HUF
18

~1930. "Újpesti Torna Egylet 1885" Br emlékérem hátoldalán "LUDVIG BPEST" gyártói jelzéssel (35mm) T:2
30520.

Rufpreis:
8 000 HUF

1936. "Magyar Országos Lawn Tennis Szövetség 1907-1932 - Herzum János úrnak a Pestvidéki Kerület elnökének 10 éves fáradhatatlan munkásságának emlékére 1926-1936" fém érem (36mm) márványlapon (102x60mm), "LUDVIG" gyártói jelzéssel T:2
30521.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF