Juwelen Zahl der Lose: 43
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1408305
19012
275
Jewellery
Ezüst(Ag) ónix köves pecsétgyűrű, jelzett, sérült, méret: 56, br: 8,3 g 1402524
19013
275
Jewellery
Ezüst (Ag.) fülbevaló, jelzett (925), bruttó: 5,3 g
1405790
19014
275
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, 5 db, jelzett, h: 75 cm, nettó: 32,3 g 1406230
19015
275
Jewellery
Ezüst(Ag) orvosságos kanál, jelzett, h: 5 cm, nettó: 10,5 g 1408296
19016
275
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, 4 db, gyűrű, medál, jelzett, br: 35,1 g
1406235
19017
275
Jewellery
Ezüst(Ag) leveles gyűrű, kövek hiányoznak, jelzett, méret: 55, nettó: 3,4 g 1404242
19018
275
Jewellery
Ezüst (Ag.) gyűrű szintetikus kövekkel, méret:61, bruttó:1,1 g 1404246
19019
275
Jewellery
Ezüst (Ag.) gyűrű szintetikus kövekkel, méret:58, bruttó:3,4 g 1404245
19020
275
Jewellery
Ezüst (Ag.) gyűrű szintetikus kövekkel, méret:56, bruttó:2,6 g 1404250
19021
275
Jewellery
Ezüst (Ag.) karkötő, h:16,5 cm, bruttó:5,7 g 1406949
19022
275
60000
Jewellery
Arany (Au.) 14 K fényképtartó, szintetikus kövekkel, néhány kő hiányzik, jelzett, bruttó:9,2 g
1404254
19023
275
Jewellery
2 db ezüst (Ag.) fülbevaló, d:3 és 6 cm, bruttó:7 g (együtt) Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF