Stich Zahl der Lose: 32
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1102895
11012
275
7500
Engravings
978482
11013
275
22000
Engravings
cca 1820 Decker István (1784-1844): Gróf Hunyadi József litho. Egyetlen ismert magyar metszete a szerzőnek. 38x30cm 1102887
11014
275
Engravings
1855 Csehország. A brünni casino keresztmetszeti rajza. Lithográfia / Czech Republic, Brno: Plan of the Casino. Lithography 44x30 cm
978642
11015
275
34000
Engravings
1824 F. Wolf: Bánnáti metszetek: Kulitza szigete. Imperial fólió. Rézmetszet. 57x39,5cm/ Bannat etching
1102857
11016
275
42000
Engravings
1702 Matthäus Meriam (1593-1650): Ragusa (Dubrovnik) rézmetszett képe / Etched picture of Ragusa 35x27 cm
978635
11017
275
34000
Engravings
1824 F. Wolf: Bánnáti metszetek: Ó Orsovába vezető út. Imperial fólió. Rézmetszet. / 1825 Bannat etching 57x39,5cm
978637
11018
275
34000
Engravings
1824 F. Wolf: Bánnáti metszetek: Ó Orsova környéke. Imperial fólió. Rézmetszet. 57x39,5cm/ Bannat etching
1205910
11019
275
38000
Engravings
cca 1840-1910 Nagy metszet és nyomat tétel: kb 500 db különböző témájú sokszorosított grafika a XIX. sz végéről. Rengeteg városkép a világ minden tájáról, közte magyar városok is. Nagyrészt különböző kiadványokból származó rotációs fametszetek, xylografiák, néhány színezett is. cca 1840-1910 Large wood-etching lot with about 500 pieces of multiplied graphics, depicting mostly town-views from all around the world including Russia, Far-east, Europe,,, Mostly xylographes.
1403054
11020
275
Engravings
Hans Leudesdorf (?-?): Der alte Jungernstieg 1842. Litográfia, papír, üvegezett keretben, foltos, 10×17 cm
1382611
11021
275
Engravings
cca 1850 Der Angler (The Angler= horgász) acélmetszet, metszette T.Heawood G.Schalcken rajza nyomán, üvegezett keretben, 16x12 cm 1382625
11022
275
Engravings
cca 1850 Caecilia Metalla's mausoleum, acélmetszet, metszette W. French Caspar Poussin rajza nyomán, üvegezett keretben, 16x14 cm 1406043
11023
275
26000
Engravings
cca 1850 Philip Wouwerman festménye után készült metszet, üvegezett keretben, 31×42 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF