Foto

Zahl der Lose: 418

1907 Vitéz Habsburg Lotaringiai József Ágost főherceg (1872-1962) honvéd tábornagy huszár díszegyenruhában lóháton. A főherceg saját kezű aláírásával. Szélein kopott, kartonra ragasztott, 17×24 cm
11968.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

cca 1960 6 db. MTI fotó, köztük négy feliratozott, kettő Vigovszki Ferenc felvétele, a képeken Kállai Gyula és Kádár János különféle politikai eseményeken, és egy fotó a Parlamentről, jó állapotban, 27x19 cm x 4, 19x24 cm, 13x18 cm.
11969.

Rufpreis:
800 HUF

Tompa Gábor (1957-) világhírű erdélyi magyar színházi rendező, a Kolozsvári Állami Magyar Színház igazgatója és főrendezője, egyetemi oktató, színészpedagógus, költő fotója, 24x18cm
11970.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bajor Andor (1927-1991) romániai magyar író, költő, humorista fotója, 18x24cm
11971.

Rufpreis:
1 000 HUF

Beke György (álnevei: Faragó György, Bárdócz Gergely) (1927-2007) erdélyi magyar József Attila-díjas író, újságíró, műfordító fotója, 24x18cm
11972.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Pfeilmayer Artúr, a GAK-22 Dino motoros repülőgép egyik tervezőjének nagyméretű fotója, 30x40cm
11973.

Rufpreis:
2 000 HUF

1926 Magyar küldöttség Serédi Jusztinánnal Rómában a Szent Péter téren Jelzett fotó 24x16 cm
11974.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bánáti főurak feliratozott képeit tartalmazó fantasztikus fénykép gyűjtemény. 145 fényképet tartalmazó album, mind grófok, bárók, történelmi családok sarjainak feliratozott fényképeivel kb 1860-1900 között. Egészbőr albumban réz csattal /  Fantastic collection of noblemen from Banat. 145 identified photos in leather album and in nice condition.
11975.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50
21

cca 1910  gróf Somssich József  (1864-1941) császári és királyi kamarás, magyar külügyminiszter és Sommsich Eszter svájci  utazásáról és a család Sárréti és csoóri, kivadári (nagyatádi) birtokán készített életképekkel, vadászatokkal. Kb 80 jó állapotú feliratozott fotó vászonkötésű albumban. Kb 20 vadászatról szóló, kb 10 családtagokat, kb 20 magyar helyszíneket ábrázoló fotóval / Images of the later Hungarian minister of foreign affairs, taken in Switzerland, Andermatt, Scheidegg and images of Hunting in Hungary.  about 80 images
11976.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

cca 1980 előadóművészek albuma (Benjamino Gigli, Maria Callas, Placido Domingo, Luciano Pavarotti, Sárdy János..stb), főként operaénekesekkel,kisebb részben karmesterekkel és zenészekkel, műbőr albumban, fényképekkel, valamint újságokból kivágott fotókkal, a képek egy része megfakult, kopott, 21x36 cm.
11977.

Rufpreis:
8 000 HUF

cca 1960 Angyalföld, fotó, hátulján feliratozva, 18×11,5 cm
11978.

Rufpreis:
1 000 HUF

1974 Üllői úti Fradi Pálya avató, Ferencváros-Vasas meccs, 10db fotó, 8x10cm
11979.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF