Drucksachen

Zahl der Lose: 365

1914 Schuchardt és Schütte szerszámkatalógus. 432 p. Kiadói félvászon-kötésben, jó állapotban.
12668.

Rufpreis:
6 000 HUF

1916 Budapest Székesfővárosban legtöbb államadót fizető 1200 választó 1915. évi névjegyzéke, 44p
12669.

Rufpreis:
1 200 HUF

1916 Kincses Kalendárium. A gyakorlati élet általános mutatója. Háborús kiadás. Huszadik évfolyam. Budapest, 1916, Rákosi Jenő Budapesti Hirlap Ujságvállalata Rt., 480 p. Kiadói papírkötés. Korabeli fekete-fehér fotókkal, reklámokkal. A borítója kopottas. A gerince ragasztott.
12670.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szabolcska Mihály, Raffay Sándor (szerk.): Protestáns Árvaházi Képes Naptár Az 1918. Közönséges Évre. Negyvennegyedik évfolyam. Budapest, 1918, Hornyánszky V. Kiadói szakadozott, foltos, papírkötés, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Ceruzás jegyzetekkel.
12671.

Rufpreis:
4 000 HUF

1918 Kincses Kalendárium. A gyakorlati élet általános mutatója. Háborús kiadás. Huszonkettedik évfolyam. Budapest, 1918, Rákosi Jenő Budapesti Hirlap Ujságvállalata Rt., 480 p. Kiadói papírkötés. Korabeli fekete-fehér fotókkal, reklámokkal. A borítója kopottas. A gerince sérült.
12672.

Rufpreis:
1 000 HUF

1918 Élet. Képes heti folyóirat. Szerk.: Andor József. Sok érdekes cikkel és képanyaggal. Félvászon kötésben. Az első két oldal sarka leszakítva. pp.:cca 600, 29x21cm
12673.

Rufpreis:
4 000 HUF

1919 A Tanácsköztársaság idején a fővárosnál őrzött betéti könyvekkel kapcsolatos hirdetmény személyazonosság igazolásáról, hajtott, szakadással, 47x31 cm
12674.

Rufpreis:
8 000 HUF

cca 1920-1930 Nemzeti Szalon Képkiállítás poszter, szép állapotban, 47x63cm
12675.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1920 Cacao van Houten vadász jelenetet ábrázoló, kakaós gyűjtőkártya 7 db. / Cacao collectors card with hunter scenes
12676.

Rufpreis:
5 000 HUF

1920 Téli Tárlat. Budapest, Nemzeti Szalon, 24 p. Kiadói megviselt papírkötés. A címlapja hiányzik.
12677.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1920-1930 16 db különböző régi névjegykártya(Fodor Izsó, Velérie Batthyány, Fónagy József, Dr. Ruszko János, stb.)
12678.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1920-1930 Târgul-Mureş - Marosvásárhely, leporelló füzet, 19 képpel, jó állapotban
12679.

Rufpreis:
1 200 HUF
18

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF