1916 Kincses Kalendárium. A gyakorlati élet általános mutatója. Háborús kiadás. Huszadik évfolyam. Budapest, 1916, Rákosi Jenő Budapesti Hirlap Ujságvállalata Rt., 480 p. Kiadói papírkötés. Korabeli fekete-fehér fotókkal, reklámokkal. A borítója kopottas. A gerince ragasztott.
Szabolcska Mihály, Raffay Sándor (szerk.): Protestáns Árvaházi Képes Naptár Az 1918. Közönséges Évre. Negyvennegyedik évfolyam. Budapest, 1918, Hornyánszky V. Kiadói szakadozott, foltos, papírkötés, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Ceruzás jegyzetekkel.
1918 Kincses Kalendárium. A gyakorlati élet általános mutatója. Háborús kiadás. Huszonkettedik évfolyam. Budapest, 1918, Rákosi Jenő Budapesti Hirlap Ujságvállalata Rt., 480 p. Kiadói papírkötés. Korabeli fekete-fehér fotókkal, reklámokkal. A borítója kopottas. A gerince sérült.
1918 Élet. Képes heti folyóirat. Szerk.: Andor József. Sok érdekes cikkel és képanyaggal. Félvászon kötésben. Az első két oldal sarka leszakítva. pp.:cca 600, 29x21cm
1919 A Tanácsköztársaság idején a fővárosnál őrzött betéti könyvekkel kapcsolatos hirdetmény személyazonosság igazolásáról, hajtott, szakadással, 47x31 cm