1932 Építeni! Hol, hogyan, miből. Írta: Ligeti Pál (1885-1941). Budapest, 1932, Magyar Építőművészek Szövetsége, 12 p. Kiadói papírkötés. A borítón, és a lapokon vízjellel. Ligeti Pál, a korszak neves építészének, művészének írása, amely a kor lakásépítési problémáit járja körbe, értékes tanácsokkal szolgálva a vállalkozó kedvű építtetőknek.
1932 Cári kincsek árverési katalógusa: H.Gilhofer & H.Ranschburg.: Bbiliotheken. Der Russischen Zaren in Zarskoje-Selo. Herzog Albrecht von Sachsen- Teschen. Luzern, 1932. H.Gilhofer&H.Ranschburg, 158p. Az 57 képtábla nélkül. Újrakötve. / without the 57 pictures.
Kornis Gyula, Nagy J. Béla (szerk.): Magyar paedagogia. A Magyar Paedagogiai Társaság havi folyóirata. Negyvenegyedik évfolyam. Budapest, 1932, A Magyar Paedagogiai Társaság kiadása. Kopottas félvászon kötésben.
1932 az Árverési Közlöny 13. évf. 4. rendkívüli száma (tiszteletpéldánya) benne az aukció részletei, árak,fotók, ceruzás jegyzetekben leütési ár. Kissé viseltes papírkötésben. pp.:69, 23x15cm
1933-34 Turisták Lapja Folyóirat. A turistaság és honismeret terjesztése. Szerkesztette: dr. Peitler Gyula. XLV. évfolyam. 164 képpel. Budapest, "Élet" Irodalmi és Nyomda Részvénytársaság. 19szám félvászon kötésben egybekötve.