https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Militaria Zahl der Lose: 69
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1401912
12714
274
0
2000
Military
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 3 db kitöltetlen utalvány a hadsereg számára, ingyenes gőzhajóutazásra 1384608
12716
274
0
2600
Military
Kunstobjekte & Papier
1
1941 A Képes Vasárnap 1941. évi évfolyamának számai könyvbe kötve, többségében a világháborúval kapcsolatos cikkekkel
Das Lot is nicht erreichbar
1398741
12717
274
0
1400
Military
Kunstobjekte & Papier
1
"Kiváló század" katonai selyemzászló, jó állapotban, 55x38 cm 1398719
12718
274
0
1600
Military
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1960 Rendőrségi bőröv Kádár-címerrel, h: 80 cm 1398857
12719
274
0
1200
Military
Kunstobjekte & Papier
1
1916-1940 Katonai okmány hagyaték: igazolványok, egy fizetési meghagyás és egy fotó, 7 db / Hungarian military certificates
Das Lot is nicht erreichbar
802236
12720
274
0
5000
Military
Kunstobjekte & Papier
1
1940 Magyar Királyi szentesi 41. honvéd kiegészítő parancsnokság személyzete, kemény hátú tablókép 31×24 cm
Das Lot is nicht erreichbar
572880
12721
274
0
1600
Military
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1970 A korszerű összfegyvernemi harc tartalma 13p. + A csapatfelderítés szervei, módjai, és módszerei 24p. 2 db kézirat
Das Lot is nicht erreichbar
984936
12722
274
0
4000
Military
Kunstobjekte & Papier
1
Magyar Honvédség Szárazföldi Parancsnokság Székesfehérvár bronz emlékplakett Douglas W. Daniel tábornok részére fa talapzaton 20 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1331815
12723
274
0
4000
Military
Kunstobjekte & Papier
1
Vadászkés, üreges műanyag markolattal, a markolatgombban nem működő iránytűvel, tisztításra szorul, pengehossz: 14,5 cm, teljes hossz: 27,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1331794
12724
274
0
5000
Military
Kunstobjekte & Papier
1
Őzláb nyelű vadászkés, bőr tokban, jó állapotú pengével, h: 28,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1304484
12725
274
0
14000
Military
Kunstobjekte & Papier
1
Indiai díszkard oroszlánfejes markolattal, vászonborítású hüvellyel, a penge rozsdás, egyébként jó állapotban, pengehossz: 69 cm, teljes hossz: 80 cm / Honourary sword from India with hilt decorated with lion head, with scabbard, the blade is rusty, blade length: 69 cm, full length: 80 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1257675
12726
274
0
3000
Military
Kunstobjekte & Papier
1
XIX. sz. vége: Cs. és kir. tüzérség. Színezett fametszet. / Infantry wood-engraving 43x28 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse