Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 41

Románia ~1970-1980. 7db klf filatéliai és orvosi témájú emlékérem, közte 1973. "Bukarest / Socfilex III" Br emlékérem (50mm) T:2 Romania ~1970-1980. 7pcs of diff philatelic and medical commemorative medallion, with 1973. "Bucharest / Socfilex III" Br commemorative medallion (50mm) C:XF
31029.

Rufpreis:
2 400 HUF

Románia 1996. "Román Posta / Plenáris ülés - Post Europ - Bukarest 1996. december 3-4." fém emlékérem, gravírozott, eredeti dísztokban (45mm) T:2 kis patina Romania 1996. "Posta Romana / Plenary Assembly - Post Europ - Bucharest 3-4.12.1996" commemorative medal, engraved in original case (45mm) C:XF small patina
31030.

Rufpreis:
1 000 HUF

Skócia DN "Robert Burns / Burns szülőháza, Alloway" Br emlékérem eredeti tokban (37mm) T:PP Scotland ND "Robert Burns / Burn's Cottage, Alloway" Br commemorative medallion in original case (37mm) C:PP
31031.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Szlovákia DN "Körmöcbánya a bányászat és pénzverés városa" kétoldalas bronzozott Al emlékérem. Szign.: A. Hám (60mm) T:2 Slovakia ND "Banské a Minciarske Mesto Kremnica" doubles sided bronze plated Al commemorative medallion. Sign.: A. Hám (60mm) C:XF
31032.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szovjetunió DN "Lenin örökké él" Br emlékérem tokban. Szign.: H. Akimushkin (70mm) + DN "Harc a halálig szobor - Mamev Kurgan, Volgograd" aranyozott Al emlékérem (54mm) T:1,2 Soviet Union ND "Lenin lives forever" Br medal in case. H. Akimushin (70mm) + ND "Sculpture Fight to the Death -  Mamaev Kurgan, Volgograd" gilt Al commemorative medallion (54mm) C:UNC,XF
31033.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szovjetunió DN "Leningrád ostroma 1941-1944 (Ti hős tetteitek örökre a szívünkbe épültek! / Az emlékmű örök dicsőség Leningrád védőinek" zománcozott Al emlékérem nyomott bőrtokban (58mm) T:1 Soviet Union ND "Siege of Leningrad 1941-1944" enamelled Al commemorative medallion in leathler case (58mm) C:UNC
31034.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vatikán ~1870. "IX. Pius / Szűz Mária" aranyozott Br medál (32mm) T:2 Vatican ~1870. "Pius IX / Holy Mary" gilt Br medal (32mm) C:XF
31035.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vatikán ~1900. "XIII. Leó / Szűz Mária" aranyozott Br emlékérem. Szign: Lauer (33mm) T:2 verőtő rep. Vatican ~1900. "Leo XIII / Holy Mary" gilt Br medal. Sign: Lauer (33mm) C:XF die error
31036.

Rufpreis:
2 800 HUF

Vatikán 1900. "XIII. Leó / A Szent Kapu megnyitása" Br emlékérem. Szign.: Francesco Bianchi (30mm) T:2- ph. Vatican 1900. "Pope Leo XIII / Opening of Holy Door" Br medal. "LEO XIII PONT MAX AN XXII / VENITE AD ME OMNES HAEC EST PORTA DOMINI / AN MCM". Sign.: Francesco Bianchi (30mm) C:VF edge error
31037.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

DN "Lenin-szobor" egyoldalas fém plakett, hátoldalán márványlap(?) és akasztó, kartondobozban (94x107mm) T:2 ND "Lenin statue" one sided plaque, with marble(?) sheet and hooks on backside in cardboard box (94x107mm) C:XF
31038.

Rufpreis:
1 400 HUF

DN "Oris - 1908" Br plakett (81mm) T:1- ND "Oris - 1908" Br plaque (81mm) C:AU
31039.

Rufpreis:
800 HUF

DN "Szent Benedek" Br emlékérem (50mm) T:2- fülön forrasztásnyomos ND "Saint Benedict" Br medal (50mm) C:VF soldering mark on ear
31040.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF