https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 56

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Huber Alfonz: Ausztria története. Átdolg. Baróti Lajos. Átnézte Pauler Gyula. II-III. köt. Bp. 1901. MTA. Korabeli aranyozott félvászonkötésben. A harmadik kötet címlapja, illetve első néhány lapja sérült.
1
13342.

Huber Alfonz: Ausztria története. Átdolg. Baróti Lajos. Átnézte Pauler Gyula. II-III. köt. Bp. 1901. MTA. Korabeli aranyozott félvászonkötésben. A harmadik kötet címlapja, illetve első néhány lapja sérült.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A Franklin kézi lexikona I-III. Teljes. Bp., 1912. Franklin Társulat. Szecessziós félbőr kötésben. Kissé megviselt állapotban.
1
13343.

A Franklin kézi lexikona I-III. Teljes. Bp., 1912. Franklin Társulat. Szecessziós félbőr kötésben. Kissé megviselt állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
H. G. Wells: A világtörténet alapvonalai. Budapest, 1930, Genius. Kiadói egészvászon kötésben
1
13344.

H. G. Wells: A világtörténet alapvonalai. Budapest, 1930, Genius. Kiadói egészvászon kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
10 db különféle történelmi regény és tényirodalom:  Bodrogi Gyula: Irka firka; Pakots József: Egy karrier története (Bp., 1910); Szuhay-Havas Ervin: Tizenhárom csillag. Az amerikai forradalom története (Bp., 1976); Karsai Elek, Pintér István: Darutollasok (Bp., 1960); Münnich Ferenc: Viharos út (Bp., 1986); Auguet, Roland: Kegyetlenség és civilizáció. A római játékok (Bp., 1978); Hirschler Imre: A nők védelmében (Bp., 1938); Raffy Ádám: Heródes (Bp., 1987); Az eltemetett katona. Elbeszélések az első világháborúól. Vál.: Bart István et al. (Bp., 1978); Kovács István: Ha feltámad a Kelet... (Bp., 1990). Példányonként változó, nagyrészt jó állapotban.
1
13345.

10 db különféle történelmi regény és tényirodalom: Bodrogi Gyula: Irka firka; Pakots József: Egy karrier története (Bp., 1910); Szuhay-Havas Ervin: Tizenhárom csillag. Az amerikai forradalom története (Bp., 1976); Karsai Elek, Pintér István: Darutollasok (Bp., 1960); Münnich Ferenc: Viharos út (Bp., 1986); Auguet, Roland: Kegyetlenség és civilizáció. A római játékok (Bp., 1978); Hirschler Imre: A nők védelmében (Bp., 1938); Raffy Ádám: Heródes (Bp., 1987); Az eltemetett katona. Elbeszélések az első világháborúól. Vál.: Bart István et al. (Bp., 1978); Kovács István: Ha feltámad a Kelet... (Bp., 1990). Példányonként változó, nagyrészt jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Wells, H. G.: A világtörténet alapvonalai. Bp., 1930, Genius. Vászonkötésben, gerince elválik.
1
13346.

Wells, H. G.: A világtörténet alapvonalai. Bp., 1930, Genius. Vászonkötésben, gerince elválik.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Köpeczi Béla (szerk.): Erdély története napjainkig I.-III. kötet. Budapest, 1988, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papírborítóban. Szép állapotban!
1
13347.

Köpeczi Béla (szerk.): Erdély története napjainkig I.-III. kötet. Budapest, 1988, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papírborítóban. Szép állapotban!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bagyinszki Zoltán - Tóth Pál: Magyar várak. Hungarian Castles and Fortresses. Ungarische Burgen. Debrecen, é.n., TKK,191 p. Angol fordítás: Szilágyi Balázs, német fordítás: Elke Kosztyu. Kiadói papírkötés.
1
13348.

Bagyinszki Zoltán - Tóth Pál: Magyar várak. Hungarian Castles and Fortresses. Ungarische Burgen. Debrecen, é.n., TKK,191 p. Angol fordítás: Szilágyi Balázs, német fordítás: Elke Kosztyu. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
5
 
Cyril Falls: Great Military Battles. London, 1969, Spring Books, 303 p. Kiadói egészvászon kötés, kiadói borítóban. Angol nyelven.
1
13349.

Cyril Falls: Great Military Battles. London, 1969, Spring Books, 303 p. Kiadói egészvászon kötés, kiadói borítóban. Angol nyelven.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sós Endre: A demokrácia öngyilkossága. A weimari Németország végzetes útja. Szombathely, 1947, Magyar Téka Könyvkiadó. Szakadozott papírkötésben, 247 p.
1
13350.

Sós Endre: A demokrácia öngyilkossága. A weimari Németország végzetes útja. Szombathely, 1947, Magyar Téka Könyvkiadó. Szakadozott papírkötésben, 247 p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Krúdy Gyula: A magyar sasfiók. Bp., 1943, Fővárosi Könyvkiadó Kft. I. kiadás. Kiadói félvászon kötésben. Jó állapotú.
1
13351.

Krúdy Gyula: A magyar sasfiók. Bp., 1943, Fővárosi Könyvkiadó Kft. I. kiadás. Kiadói félvászon kötésben. Jó állapotú.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rákóczi emlékkönyv halálának kétszázéves fordulójára. Szerk.: Lukinich Imre. 2. köt. Bp., [1935], Franklin Társulat. Dombornyomott, kicsit kopott bőrkötésben, gerince hiányzik, egyébként jó állapotban.
1
13352.

Rákóczi emlékkönyv halálának kétszázéves fordulójára. Szerk.: Lukinich Imre. 2. köt. Bp., [1935], Franklin Társulat. Dombornyomott, kicsit kopott bőrkötésben, gerince hiányzik, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jacques Bainville: Franciaország története. Ford. Révay József. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói viseltes egészvászon-kötésben. A hátsó borítótábla foltos, megvetemedett.
1
13353.

Jacques Bainville: Franciaország története. Ford. Révay József. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói viseltes egészvászon-kötésben. A hátsó borítótábla foltos, megvetemedett.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse