Ex libris - Kleingrafik Zahl der Lose: 79
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1394427
10513
273
Ex libris - small-graphics
Jeszenszky Gyula (?-?): 2 db, újság számára készült kisgrafika, vegyes technika, papír, jelzés nélkül, feliratozva, különböző méretben 1375069
10514
273
Ex libris - small-graphics
Jan Konůpek (1883-1950): Ex libris Frant. Schmidta, Klisé, papír, jelzett a klisén, 15×10 cm
1375016
10515
273
Ex libris - small-graphics
Menyhárt József (1901-1976): Irredenta ex libris, fametszet, papír, jelzés a dúcon, 12×7 cm
1393020
10516
273
Ex libris - small-graphics
Olmedo Mezzoli (1908-1982): Ex Libris Lustig István. Rézkarc, papír, jelzett, 14×9 cm
1374963
10517
273
Ex libris - small-graphics
Nemes Török János (?-1980): Réthy István 60. Rézkarc, papír, jelzett, 10×6,5 cm
1378231
10518
273
Ex libris - small-graphics
Hans Ranzoni Jr. (1896-1991):Rudolf Lauterbach, két oldalas alkalmi grafika, rézkarc, papír, 8×6 ill. 8×5,5 cm
1395218
10519
273
Ex libris - small-graphics
Reich Károly (1922-1988): Merengő lány. Klisé, papír, jelzett a klisén, 10,5×8 cm 1378184
10520
273
Ex libris - small-graphics
Sassy Attila (Aiglon) (1880-1967): Ex libris Leila S. de Vasconcellos, erotikus ex libris, fametszet, papír, jelzés nélkül, 4×6 cm
1393006
10521
273
Ex libris - small-graphics
Sterbenz Károly (1901-1993) : Ex libris Fabricius ház Sopron, Fametszet, papír, jelzett, 10×6 cm
1394903
10522
273
Ex libris - small-graphics
Vadász Endre (1901-1944): Ex libris Dr Lusztig István, klisé, papír, pecséttel jelzett, 11,5×8 cm 1390610
10523
273
Ex libris - small-graphics
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Önarckép. Fametszet, papír, jelzett, 9x6 cm
1394449
10524
273
Ex libris - small-graphics
3 db kisgrafika (Nagy Vince, Gonda Zoltán, Koprányi Attila), linómetszet, papír, jelzettek (kettő csak a metszeten), különböző méretben
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF