1924-1941 5 db. Magyar Királyi Államvasutak Kedvezményes Árú Éves Bérletjegy, 2. osztály, Dr. Máriaföldy Márton (1884-1956), 1925-ig Mayer Márton, gimnáziumi igazgató, cserkészparancsnok, Katolikus Ébredés, Katolikus Alföld folyóíratok szerkesztője.
1925 Igazolvány Sterbinszky Lipót Budapest főváros közgyűlés bizottsági tag részére kiállítva, mely feljogosítja, hogy tűz esetén a rendőri kordonon belülre lépjen, arcképes, kihajthatós igazolvány, 12x8cm
1926-1938 3 db. Magyar Királyi Államvasutak Félárú jegy váltására jogosító arcképes igazolvány, Szilágyi Lajos százados gyermekei részére. Az egyik borítója kopott, a másikból a fénykép hiányzik.
1926 a Budapesti Magyar Királyi Egyetem Közgazdaságtudományi Karának leckekönyve zsidó hallgató részére, benne neves tanárok, Lóczy Lajos, Pukánszky Béla, Teleki Pál, stb. aláírásaival
cca 1926-1958 vegyes okmány tétel, 5 db. : Magyar Kommunista Párt tagsági könyv, Vas és Fémipari Dolgozók Szakszervezeti tagsági könyv, Magyar Dolgozók Pártja, ELTE fizikusi oklevél, Személyigazolvány, bélyegekkel, pecsétekkel.