Vidor Imre: Vándor a nagy uton. Bp., 1930, Minerva. A szerző aláírását tartalmazó beragasztott lappal. Kiadói, gerincén sérült papírkötésben. A borító sarka hiányos. Felvágatlan.
Fónagy Iván: A mágia és a titkos tudományok története. Reprint! Budapest, 1989, Tinódi Könyvkiadó. Kiadói keménypapírkötés kiadó papírborítóban, 479 p. Jó állapotban!
Radó Antal: Az olasz irodalom I-II. Budapest,1896,Magyar Tudomány Akadémia. MTA-Új Folyam XXVI-XXVII. kötet. Kiadói egészvászon borító, márványozott lapélekkel. 515+552 p. Első kiadás! A borító picit foltos, sarkai picit kopottak.
Rédey Tivadar: A Nemzeti Színház története. Az első félszázad. Budapest, 1937, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, 405 p. A borítója kopott. A kötése sérült. A lapok és a lapszélek foltosak.
Bartucz Lajos (szerk.): A művelődés könyvtára 9. A magyar nép. 26 szövegábrával és 32 képtáblán 144 fényképpel. Budapest, 1943, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Aranyozott gerincű kiadói félvászon borító, 349 p. A borító szélei, sarkai kopottak. A gerince picit sérült, kopott.