Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 296

13645.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kőműves Imre. Szökevények. Bp., 1964, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötésben. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval.
13646.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nemes György: Kánaán. Bp., 1963, Magvető. Kiadói egészvászon-kötésben. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval. Sérült papírborítóban.
13647.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nemes György: Júliusi utazás. Bp., 1961, Magvető. Kiadói félvászonkötésben. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval.
13648.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fónagy Iván: A mágia és a titkos tudományok története. Reprint! Budapest, 1989, Tinódi Könyvkiadó. Kiadói keménypapírkötés kiadó papírborítóban, 479 p. Jó állapotban!
13649.

Rufpreis:
1 600 HUF

13650.

Rufpreis:
5 000 HUF

Rédey Tivadar: A Nemzeti Színház története. Az első félszázad. Budapest, 1937, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, 405 p. A borítója kopott. A kötése sérült. A lapok és a lapszélek foltosak.
13651.

Rufpreis:
2 000 HUF

G.K. Chesterton: Ember aki csütörtök volt (Lidércnyomás), Békéscsaba, 1918, Tevan. Tulajdonosi szignóval, vászonkötésben, ragasztott papírborítóval.
13652.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bartucz Lajos (szerk.): A művelődés könyvtára 9. A magyar nép. 26 szövegábrával és 32 képtáblán 144 fényképpel. Budapest, 1943, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Aranyozott gerincű kiadói félvászon borító, 349 p. A borító szélei, sarkai kopottak. A gerince picit sérült, kopott.
13653.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Vajda Endre: A posta története. Bp., 1967, Közdok. Kiadói egészvászon-kötésben.
13654.

Rufpreis:
2 400 HUF

13655.

Rufpreis:
3 000 HUF

13656.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF