Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 296

13706.

Rufpreis:
1 200 HUF

Marcus Tullius Cicero: [De Philosphia II.] De natura deorum I-III. De divinatione I-II. De fato liber I. De legibus I-III. De universitate I. Qu. Ciceronis de petitione consulatus ad M. fratrem. Az utolsó oldalon: Absolutum est hoc volumen sexto idus octob. 1545. [Paris, 1545, Simon Colinaeus,] 256 p. Korabeli bőrkötés. Megviselt, széteső állapotban. Az első oldalon ex libris bejegyzéssel. Töredék kötet! Cicero filozófiai munkáinak gyűjteménye, latin nyelven, 1545-ből.
13707.

Rufpreis:
10 000 HUF

13708.

Rufpreis:
1 000 HUF

Móra Ferencné szakácskönyve. 14 színes és 5 fekete képmelléklettel.  Második kiadás. Budapest, 1930, Enciklopédia Rt. Kiadói egészvászon kötés. Megviselt állapotban.
13709.

Rufpreis:
1 000 HUF

13710.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kosztolányi Dezső: Mágia. Békéscsaba, 1912, Tevan-Kiadás, 79 p. Kiadói fűzött papírkötés. Ex libris-szel. Első Kiadás!
13711.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jánosy Albert-Jánosy István: Famunkák I. Anyag és szerszámismeret. Összeépítések. Mit készíthetünk el. Befejező műveletek. Ezermester Ipari Zsebkönyvtár 1-2. sz. Budapest, é.n.,Jamboree Táborparancsnokság, 144 p. Kiadói papírkötés, gerincnél kissé szakadt, egyébként jó állapotban.
13712.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db. Műszaki Útmutató Fémiparosok számára. Összeállította: Kökény Károly, Miskolc. Papír tokban. A papír tok szakadt.
13713.

Rufpreis:
1 000 HUF

Czakó Elemér: Széchenyi. A legnagyobb és leghívebb magyar. Budapesst, 1941, Budapest Székesfőváros, 253 p. Kiadói papírkötés. A borítója viseltes.
13714.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szalay Lajos: Dibujos Drawings 1934-1954. Tucumán, 1954, Universidad Nacional de Tucuman. Kiadói papírkötés. Szalay Lajos: Rajzok, spanyol és angol nyelven. / Lajos Szalay: Drawings, in spanish and english language.
13715.

Rufpreis:
5 000 HUF

Camille Flammarion: A világ vége. Fordította: Kenedi Géza. Budapest, 1894, Légárdy Testvérek. Átkötött félvászon kötés, 387 p. Gazdag szövegközti és egészoldalas fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. A gerince sérült. A borítója kopott. Néhol foltos.
13716.

Rufpreis:
2 000 HUF

13717.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF