Postkartensammlungen, Lose

Zahl der Lose: 26

3 db képeslap; két régi Budapest és egy modern; 1956-os forradalom 30. évfordulójára emléklap  / 3 postcards; two Budapest and one modern postcar dof the 30th anniversary of the Hungarian Revolution of 1956
20014.
Materialzeichen Materialzeichen Materialzeichen

Rufpreis:
1 000 HUF

170 db vegyes régi külföldi városképes lap
20015.

Rufpreis:
8 000 HUF

Volt Jugoszlávia, Olaszország 57 db régi képeslap, szép anyag sok jobbal / Ex-Yugoslavia, Italy 57 old postcards with better ones
20016.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

7 db RÉGI külföldi városképes leporellolap és képeslapfüzet pár modern ; Leipzig, Frankfurt, Perugia, Semmering, Antwerp / 7 old European town-view leporellocards and postcard booklets; Leipzig, Frankfurt, Perugia, Semmering, Antwerp
20017.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

40 db RÉGI városképes lap, jó minőségben; Ausztria / 40 pre-1945 town-view postcards, good quality; Austria
20018.

Rufpreis:
1 200 HUF
21

5 db RÉGI ázsiai városképes lap, sri lankai és japán  / 5 old Asian town-view postcards; Japanese and Sri Lanka
20019.
Materialzeichen Materialzeichen

Rufpreis:
1 600 HUF

Motívum képeslap tétel sok jobb lappal, 166 db
20020.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

99 db RÉGI motívumlap, vegyes minőség; művészlapok / 99 old motive cards, mixed quality; art
20021.

Rufpreis:
1 000 HUF
10

48 db RÉGI motívumlap, litho és dombornyomott lapokkal; vegyes minőség; újévi üdvözlő / 48 old motive cards, lithos and embossed ones, mixed quality; New Year greetings
20022.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

35 db RÉGI motívumlap, litho és dombornyomott lapokkal; vegyes minőség; kutya, macska, állat, humor / 35 old motive cards, litho and embossed cards, mixed quality; dogs, cats, animals, humour
20023.

Rufpreis:
8 000 HUF

31 db RÉGI motívumlap; vegyes minőség; hölgy / 31 old motive cards, mixed quality; lady
20024.

Rufpreis:
5 000 HUF

18 db RÉGI motívumlap, litho lapokkal; vegyes minőség; karácsonyi üdvözlő / 18 old motive cards, lithos, mixed quality; Christmas greetings
20025.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF