Militaria Zahl der Lose: 44
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1376786
30991
271
2200
Military
Numismatik
1930. "Háborús emlékérem" kitüntetés viselésére jogosító igazolvány 1372199
30992
271
Military
Numismatik
1937. "Ponton I. 1937" ezüstözött Br díjérem, mellszalagon, "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel (40mm) T:2 kopott aranyozás 1322845
30993
271
Military
Numismatik
1938. "Felvidéki Emlékérem - II. Rákóczi Ferenc" Br emlékérem eredeti mellszalaggal T:2 kis patina Hungary 1938. "Commemorative Medal for the Liberation of Upper Hungary" bronze medal with original ribbon C:XF small patina
1369256
30994
271
Military
Numismatik
1939. "Magyar Kis Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött Br kitüntetés peremen "BRONZ" beütéssel, mellszalag nélkül. Szign.: BERÁN L. T:2 Hungary 1939. "Small Hungarian Silver Gallantry Medal" silver plated Br decoration with "BRONZ" mark on the edge,without ribbon. Sign.: BERÁN L. C:XF NMK 436. 1376629
30995
271
Military
Numismatik
1940. "Nemzetvédelmi Kereszt / A Hazáért" ezüstözött Br kitüntetés mellszalaggal T:1- / Hungary 1940. "National Defence Cross" gilt Br decoration with ribbon C:AU NMK 442. 1276682
30996
271
Military
Numismatik
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalag nélkül. Szign.:BERÁN T:2 Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal without ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF 1371792
30997
271
Military
Numismatik
~1940. "Szebb jövőt" Br levente medál mellszalagon, "Füsti Szeged" gyártói jelzéssel (40mm) T:2 apró ph. 1376641
30998
271
Military
Numismatik
1941. "Erdélyi Emlékérem" kitüntetés viselésére feljogosító igazolvány 1376774
30999
271
Military
Numismatik
1942. "Délvidéki Emlékérem" kitüntetés viselésére jogosító igazolvány, rajta kis szakadás 1357031
31000
271
Military
Numismatik
1942. "Tűzkereszt I. fokozata" oxidált hadifém kitüntetés mellszalaggal T:2, Hungary 1942. "Fire Cross 1st class" war metal decoration with ribbon C:XF NMK 443. 1322791
31001
271
Military
Numismatik
1954. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott kitüntetés mellszalagon, 1957-es típusú miniatűrrel szalagsávon, tokban T:2 1006465
31002
271
Military
Numismatik
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF