Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 309
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1369153
10216
271
Színyey jelzéssel: Olvadás. Olaj, vászon, keretben, 50×64 cm
1369776
10217
271
14000
Szőnyi István (1894-1960): Ébredezők, rézkarc, papír, jelzett a dúcon, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 25×31,5 cm 1373287
10218
271
11000
Szőnyi István (1894-1960): Cica az ablakban. Rézkarc, papír, jelzett, felcsavarva, 25×30 cm 1338424
10219
271
1375507
10220
271
O. Sztyepanova: Folyóiratborító. 1922 . Szitanyomat. Készítette 1978-ban 200 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajo János, Mengyán András és Nádler István. Összeáll. Fajo János. 50x66 cm 1377035
10221
271
Szunyoghy András (1946-): Atalier. Linó 7/100, papír, jelzett, 26x36 cm 1376995
10222
271
Szűcs János (1917-1995): Falu. Rézkarc, papír, jelzett, 6×8 cm 1319285
10223
271
Takács Dezső (1933-): Csillét toló. Színes linó, papír, jelzés nélkül. 10×17 cm
1338955
10224
271
Takács Dezső (1933-): 4 db alkotása. Színes linó, papír, jelzett a linón, 9×17 cm- 17×12 cm
1335663
10225
271
Takács Dezső (1933-): Mindenki boltja. Színes linó, papír, jelzés nélkül. 13×12 cm
1335496
10226
271
Takács Dezső (1933-): Asztalos. Színes linó, papír, jelzés nélkül. 17×12 cm
1345019
10227
271
Takács Pál (1932-): Halleluja. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 59×50 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF