Magyar Asphalt Rt. Márta cipőpaszta. Csak aki már tapasztalta, tudja mi a Márta paszta. reklámlap, hátoldalon titkosírás megfejtőkulccsal / Hungarian shoe polish advertisement, cryptography kex on the backside (EB)
Pavlik Ferenc Bőrkabátok üzletének reklámlapja. Budapest Károly körút 9. / Hungarian leather jackets' shop advertisement card "1939 X. Őszi lakberendezési és háztartási vásár" So. Stpl s: Horváth Béla (EK)
1923 Budapest, Országos Vas-, Gép-, Malom és Electrotechnikai Kiállítás a Városligeti Iparcsarnokban. Bruchsteiner és fia / Hungarian National Industrial, Machine, Mill and Electro Technical Exhibition advertisement card, litho s: Tary
Budapest Székesfővárosi Iskolai Kiránduló Vonatai. Reklámlap. Vezetőség: Reáltanoda utca 7. Dr. Bodnár Gyula / Budapest Metropolitan School excursion trains advertisement card (EK)
1911 Budapest, International Exhibition of Novelties and Patents of the Iron and Engineering Industry / A vas - és mérnöki ipar újdonságainak és szabadalmainak nemzetközi kiállítása. Légrádí testvérek kiadása s: Sándor (?)
Bárd Ferencz és Testvére Zenemű kereskedés és Színházjegy iroda reklámlapja. Színészek és színésznők, Opera, Magyar Színház; Budapest, Kossuth Lajos utca 4 és Andrássy út 2. / Hungarian Music shop and Theater Ticket Office advertisement card. Art Nouveau