1921 A Magyar Jövő Szövetség Nagybányai Horthy Miklósné főméltóságú nagyasszonynak hódolattal. Márton Lajos 6 db rajzát tartalmazó mappa, benne Prohászka Ottokár, Dr. Radványi Kálmán, Dr. Gyomlai László aláírásával .8 l. Kiadói papírborítóban, kissé foltos, kissé sérült a borító. Ritka!
A 300 éves nagyenyedi Bethlen-Kollégium emlékalbuma 1622-1922. Szerk. a Járai István Gimnáziumi igazgató vezetése alatt kiküldött bizottság. Nagyenyed, 1922. Bethlen-Kollégium elöljárósága. 135 p. Festett egészvászon kötésben.
1922 A Magyar Királyi Államvasutak Hivatalos Lapja, teljes évfolyam 1-75. szám, szerkeszti: Dr. Bogsch Aladár, egybekötve, félvászon kötésben / 1922 Hungarian State Railways official journal, in half-linen bindind
1924 Vasárnapi Ujság. Szerk.: Benedek Elek, Szentimrei Jenő. IV.-V. évf. 1-50. számok (3.-4. számok hiányoznak). Kolozsvár, Haladás. Átkötött modern félvászon-kötés, két szám hiányzik. Benne neves erdélyi írók cikkeivel, írásaival, korabeli reklámokkal, fekete-fehér fotókkal, továbbá benne két Ady Endre emlékszámmal. (V. évf. 1924. julius 20. 28. szám,1924. julius 27 29. szám.)
1927-1928 Képzőművészet. Szerk.: Dr. Gyöngyösi Nándor. I.-II. évf. 1-15. számok. Teljes. Átkötött modern félvászon-kötés, a 6. szám borítóján a borítóképen kis sérüléssel, de egyébként jó állapotban. Ritka!
1929 Zalavármegye alispánjának az 1921 évben a határkiigazítás ügyében előterjesztett Memoranduma. Kiadja Zalavármegye közönsége. Zalaegerszeg, Zrínyi Nyomdavállalat Rt., 120 p. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
cca 1930 Edison storage battery. Korai háztartási akkumulátor reklámnyomtatvány. / cca 1930 Edison storage battery. Early household electric storage. Illustrated printed matter. 16p.
cca 1930 Károlyi Imre gróf (1873-1943): "A nemzeti összefogás parancsoló szükségéről." Kiadja a Csongrádi Széchényi Ifjusági Szövetség és Csongrádi Öregdiákok Bajtársi Szövetsége. Szentes, Szent Imre Nyomda, 31 p. Tűzött papírkötés, szakadt borítóval, de belül jó állapotban. Ritka!