Drucksachen

Zahl der Lose: 83

1921 A Magyar Jövő Szövetség Nagybányai Horthy Miklósné főméltóságú nagyasszonynak hódolattal. Márton Lajos 6 db rajzát tartalmazó mappa, benne Prohászka Ottokár, Dr. Radványi Kálmán, Dr. Gyomlai László aláírásával .8 l. Kiadói papírborítóban, kissé foltos, kissé sérült a borító. Ritka!
12250.

Rufpreis:
6 000 HUF

A 300 éves nagyenyedi Bethlen-Kollégium emlékalbuma 1622-1922. Szerk. a Járai István Gimnáziumi igazgató vezetése alatt kiküldött bizottság. Nagyenyed, 1922. Bethlen-Kollégium elöljárósága. 135 p.  Festett egészvászon kötésben.
12251.

Rufpreis:
8 000 HUF

1922 A Magyar Királyi Államvasutak Hivatalos Lapja, teljes évfolyam 1-75. szám, szerkeszti: Dr. Bogsch Aladár, egybekötve, félvászon kötésben / 1922 Hungarian State Railways official journal, in half-linen bindind
12252.

Rufpreis:
8 000 HUF

1924 Vasárnapi Ujság. Szerk.: Benedek Elek, Szentimrei Jenő. IV.-V. évf. 1-50. számok (3.-4. számok hiányoznak). Kolozsvár, Haladás. Átkötött modern félvászon-kötés, két szám hiányzik. Benne neves erdélyi írók cikkeivel, írásaival, korabeli reklámokkal, fekete-fehér fotókkal, továbbá benne két Ady Endre emlékszámmal. (V. évf. 1924. julius 20. 28. szám,1924. julius 27 29. szám.)
12253.

Rufpreis:
5 000 HUF
13

cca 1925 Fiume c. melléklete a Nemzeti Újságnak. / Fiume special edition of the Nemzeti Ujsag in Italian and Hungarian  24 p.
12254.

Rufpreis:
2 000 HUF
31

1927-1928 Képzőművészet. Szerk.: Dr. Gyöngyösi Nándor. I.-II. évf. 1-15. számok. Teljes. Átkötött modern félvászon-kötés, a 6. szám borítóján a borítóképen kis sérüléssel, de egyébként jó állapotban. Ritka!
12255.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

1929 Bp.V., Chumra László látszerész fotószaküzleteinek árjegyzéke, ábrákkal illusztrált, 48p
12256.

Rufpreis:
1 600 HUF

1929 Zalavármegye alispánjának az 1921 évben a határkiigazítás ügyében előterjesztett Memoranduma. Kiadja Zalavármegye közönsége. Zalaegerszeg, Zrínyi Nyomdavállalat Rt., 120 p. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
12257.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1930 Edison Train lighting batteries. Vonat akkumulátor, illusztrált reklámnyomtatvány. / cca 1930 Edison Train lighting batteries. Illustrated printed matter. 32p.
12258.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1930 Edison storage battery. Korai háztartási akkumulátor reklámnyomtatvány. / cca 1930 Edison storage battery. Early household electric storage. Illustrated printed matter. 16p.
12259.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1930 Károlyi Imre gróf (1873-1943): "A nemzeti összefogás parancsoló szükségéről." Kiadja a Csongrádi Széchényi Ifjusági Szövetség és Csongrádi Öregdiákok Bajtársi Szövetsége. Szentes, Szent Imre Nyomda, 31 p. Tűzött papírkötés, szakadt borítóval, de belül jó állapotban. Ritka!
12260.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1930 3 db Mickey Mouse rajzfilm figurával ellátott német nyelvű újévi üdvözlő kártya. / 3 Mickey Mouse graphics greeting cards. 13x6 cm
12261.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF