https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Reisen, Städte Zahl der Lose: 107
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1334775
13190
269
0
1000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Ompteda, Georg von: Bergkrieg. Berlin, 1938, Steuben-Verlag Paul G. Esser. Sérült, kopott vászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1148101
13191
269
0
800
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Zsoldos Attila: 3000 kilométer. Merényi Rudolf rajzaival. Bp., 1932, Révai. Kissé viseltes állapotú illusztrált kiadói egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1140544
13192
269
0
1400
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
A. Phillip: Ausztrália honalapítói. 23 képpel, 1 térképpel. Bp., é.n., Franklin. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1247443
13193
269
0
1200
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Budapest. Ville D'eaux. Bp., cca 1940, Pallas. Kiadói kopottas papírkötésben. Számos korabeli fotóval. Budapest fürdőiről szóló könyv
Das Lot is nicht erreichbar
1223282
13194
269
0
8000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Orbán Balázs: Székelyföld leirása. Reprint kiadás két kötetben Csatári Dániel kísérőtanulmányával. Bp., 1982, Helikon. Kiadói egészvászon kötésben, díszdobozban (a doboz erősen viseltes)
Das Lot is nicht erreichbar
974994
13195
269
0
3000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Kasza Sándor dr. et al. (szerk.): Magyarország Megyei Kézikönyvei: Baranya Megye Kézikönyve. I-II. 1997, Ceba Kiadó. Kiadói karton kötésben, jó állapotú.
Das Lot is nicht erreichbar
975172
13196
269
0
2000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Kasza Sándor dr. et al. (szerk.): Magyarország Megyei Kézikönyvei 16.: Tolna Megye Kézikönyve. 1997, Ceba Kiadó. Kiadói karton kötésben, jó állapotú.
Das Lot is nicht erreichbar
975059
13197
269
0
2200
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Kasza Sándor dr. et al. (szerk.): Magyarország Megyei Kézikönyvei 5.: Csongrád Megye Kézikönyve. 1997, Ceba Kiadó. Kiadói karton kötésben, jó állapotú.
Das Lot is nicht erreichbar
1147822
13198
269
0
1000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Becht Dezső dr. et alii (szerk.): Sopron. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói félvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1138399
13199
269
0
3000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Győrffy János: Pest-Pilis-Kisúnvármegye és Budapest székesfőváros rövid földrajza. Földrajzi előismeretek. Bp., 1911, Szent- István-Társulat. Pestvármegye szines térképpel. Kiadói félvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1041376
13200
269
0
3000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
A nagyszombati érseki főgymnasium dalárdája- és zenekarának académiái az 1861/2-1886/7 tanávekben. Összeállítva és fiúi hódolattal fölajánlva. Nagyszombat, 1886. Winer Zsigmond. Kissé ázott, aranyozott egészvászon kötésben. 20x30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1321802
13201
269
0
5000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Sven Hedin: Ma Csung-Jin menekülése. 67 képpel. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., 1937, Franklin. Kiadói aranyozott félvászon sorozatkötésben, szép állapotban. Ritka kötésváltozat!
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse