Drucksachen Zahl der Lose: 325
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1337407
13156
267
Printed Materials
A Ludas Matyi c. szatirikus hetilap 1975-ös, XXXI. évfolyamának számai egybekötve. Teljes évfolyam. Korabeli egészvászon-kötésben. 1323847
13157
267
Printed Materials
1975 Catalogue of russian printed books. Sotheby's, pp.:69, 24x18cm
1337355
13158
267
Printed Materials
1976 Ludas Magazin teljes évfolyam egybekötve. 12 szám. Korabeli egészvászon-kötésben.
1341579
13159
267
Printed Materials
1976 Mads Stage (1922-2004): Kölyök spániel. Ofszet, papír, jelzett az ofszeten, üvegezett keretben, 21×15 cm
1337403
13160
267
Printed Materials
A Ludas Matyi c. szatirikus hetilap 1977-es, XXXIII. évfolyamának számai egybekötve. Teljes évfolyam. Korabeli egészvászon-kötésben. 1060037
13161
267
Printed Materials
1977 Bp., érdekes esküvői meghívó, minikönyv formátumban, Díszesen aranyozott műbőr kötésben.
1262810
13162
267
Printed Materials
1977 TT modellvasút képes katalógus, borítón szakdással
1337354
13163
267
Printed Materials
1978 Ludas Magazin teljes évfolyam egybekötve. 12 szám. Korabeli egészvászon-kötésben.
851591
13164
267
Printed Materials
1978 Gothár Péter által rendezett Nebáncsvirág bohózatos operettet reklámozó hirdetőújság
1241460
13165
267
Printed Materials
cca 1980 Magyar élelmiszer exportáruk színes könyv formátumú katalógusa, receptekkel, ínycsiklandozó fotókkal a magyar mezőgazdaság legjavából. Orosz nyelven. / Catalogue of the Hungarian alimentary goods for export. Beautiful photos and recipes of the top products of the HUngarian agriculture. In Russian 259p.
1041405
13166
267
Printed Materials
cca 1980 A Holdra és a rajta túllevő világokra c. színes, nagyalakú kiadvány a holdraszállás érdekességeivel 27x37 cm 28p. + MElléklet: A felfedezők munkában 8p.
1234635
13167
267
Printed Materials
1981 Éri Tamás: John Lennon plakát, kis törésnyomokkal, feltekerve, 95x45 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF