Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 133

Geszti Lajos, Horváth Károly, Karl János, Méhes Gyula, Szilády Zoltán, Varga Sándor, Zalányi Béla: A biológia magyar úttörői. Bp. Athenaeum. 236 p. Természethistória I. Korabeli félvászonkötésben
13589.

Rufpreis:
1 800 HUF

13590.

Rufpreis:
1 000 HUF

13591.

Rufpreis:
1 000 HUF

J. D. Ratcliff: Csodák a tudomány műhelyeiben. Bp., 1943, Nova. 253 p. Kiadói félvászonkötésben.
13592.

Rufpreis:
1 000 HUF

13593.

Rufpreis:
1 200 HUF

Brehm, Alfred Az állatok világa 1-10. kötet ~ ~ Tierleben című nagy művének magyarra átültetett kiadása. Chernel István, Csiki Ernő, Kohant Rezső és Rátz István közreműködésével szerk. Méhely Lajos.  1 - 3 köt.: Emlősök 4 - 6 köt.: Madarak 7. köt.: Csúszómászók és kétéltűek 8. köt.: Halak 9. köt.: Rovarok, százlábúak, pókok 10. köt.: Alsórendű gerinctelen állatok.ű Bp. 1901 - 1907. Légrády. 10 kötet. A tíz kötetben 1800 szövegközti képpel, 80 fekete-fehér és 100 színes (kromolitográfia) táblával. Budapest, 1901-1907. Légrády A tíz kötet egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben. Fedőlap kissé kopott, ahogyan némely kötet sarka is.
13594.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

De Kruif: Bacillus vadászok, Ford.: Detre László. Bev.: Entz Béla. Magyar vonatkozásokkal kiegészitette: Győry Tibor, Bálint Nagy István. Bp., 1933, Gutenberg, Egészvászon kötésben
13595.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tóth Dezső: A Hevesnagykunsági Református egyházmegye múltja. I-II. Debrecen, 1941, A Hevesnagykunsági Református egyházmegye. Kiadói papír kötésben
13596.

Rufpreis:
3 000 HUF

Pettkó-Szandtner Tibor: A magyar kocsizás. Bp., Bíró Miklós Nyomdai Műintézet Rt. Kiadói papírkötés, képekkel és ábrákkal illusztrált, papír védőborítóval, kissé kopott állapotban.
13597.

Rufpreis:
2 400 HUF

13598.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

13599.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

dr. Székely István: Ösztön és ész. Az állat és ember összehasonlító psychologiája I-II. Nagyvárad, 1897, Szent-László Nyomda.  Korabeli kopottas, kissé foltos félvászonkötésben, az eredeti papírborítók felragasztva.
13601.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF