A Magas Tátra részletes kalauza 3. köt. 3. füz.: Hátsó-Barátcsorba - Liliowe. [Bp.], [1917], Turistaság és Alpinizmus. Tűzött papírkötésben, a borítók elválnak, kissé foltos.
Österreichischer Bundesbahnführer für Reise und Touristik. Nördlicher Wienerwald. Szerk.: Biendl, Hans - Sinek, Ludwig. Wien, 1925, Steyrermühl Verlag. Számos fekete-fehér fényképpel. Kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban, egyébként jó állapotban.
Führer für Luzern, Vierwaldstättersee und Umgebung. Szerk.: Heer, J. C. Luzern, 1907, C. J. Bucher. Térképmelléklettel. Kissé kopott papírkötésben, néhol foltos lapszélekkel.
Georg Wegener: Szálljatok velem! Egy világjáró újabb emlékei. Bp., é.n., Franklin-Társulat Magyar Irod. Intézet és Társulat. Kiadói egészvászon-kötésben.
A Semmering és környéke. h. n., é. n., Panoráma (Panoráma útikönyvek 8.). Térképpel, fekete-fehér fényképekkel. Kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Schweiz: Zentralschweiz und das Tessin. München, 1964, Grieben-Verlag (Grieben-Reiseführer 257.). Térképmelléklettel. Kicsit megviselt papírkötésben, egyébként jó állapotban.