Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 124

A Magas Tátra részletes kalauza 3. köt. 1. füz.: Kriván - Csubrina - Lengyelnyereg. Bp., 1917, Turistaság és Alpinizmus. Tűzött papírkötésben, megviselt állapotban.
13217.

Rufpreis:
1 600 HUF

A Magas Tátra részletes kalauza 3. köt. 2. füz.: Kis Viszoka - Kopahágó. [Bp.], [1917], Turistaság és Alpinizmus. Tűzött papírkötésben, megviselt állapotban.
13218.

Rufpreis:
1 600 HUF

A Magas Tátra részletes kalauza 3. köt. 3. füz.: Hátsó-Barátcsorba - Liliowe. [Bp.], [1917], Turistaság és Alpinizmus. Tűzött papírkötésben, a borítók elválnak, kissé foltos.
13219.

Rufpreis:
1 600 HUF

Österreichischer Bundesbahnführer für Reise und Touristik. Nördlicher Wienerwald. Szerk.: Biendl, Hans - Sinek, Ludwig. Wien, 1925, Steyrermühl Verlag. Számos fekete-fehér fényképpel. Kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban, egyébként jó állapotban.
13220.

Rufpreis:
1 200 HUF

Brandenstein, Wilhelm: Führer durch die Granatspitzgruppe. Wien, 1926, Artaria. Átnézeti képpel, térképmelléklettel. Félvászonkötésben, jó állapotban.
13221.

Rufpreis:
1 000 HUF

Führer für Luzern, Vierwaldstättersee und Umgebung. Szerk.: Heer, J. C. Luzern, 1907, C. J. Bucher. Térképmelléklettel. Kissé kopott papírkötésben, néhol foltos lapszélekkel.
13222.

Rufpreis:
1 200 HUF

Delago, Hermann: Dolomiten-Wanderbuch. Innsbruck - Wien - München, é. n., Verlagsanstalt Tyrolia.  Vászonkötésben, jó állapotban.
13223.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ida Hurst: Világjáró gépírókisasszony. Bp., 1937, Dante. Kiadói papírkötésben.
13224.

Rufpreis:
1 200 HUF

13225.

Rufpreis:
1 000 HUF

A Semmering és környéke. h. n., é. n., Panoráma (Panoráma útikönyvek 8.). Térképpel, fekete-fehér fényképekkel. Kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13226.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ronniger, Karl: Försters Touristenführer in Wiens Umgebungen. Bécs, 1906, Alfred Hölder. Térképmelléklettel. Vászonkötésben, megviselt állapotban.
13227.

Rufpreis:
2 000 HUF

Schweiz: Zentralschweiz und das Tessin. München, 1964, Grieben-Verlag (Grieben-Reiseführer 257.). Térképmelléklettel. Kicsit megviselt papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13228.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF