Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 30

13463.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csonkaréti Károly: Hadihajók a Dunán. Bp., 1980, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötésben.
13464.

Rufpreis:
1 000 HUF

Friedrich Wencker: Der unvermeidliche Krieg zwischen Japan und Amerika. Eine politische Studie Stuttgart / Leipzig, Neuer Stuttgarter Verlag 1921. Kissé sérült papírkötésben / in slightly damaged paper binding
13465.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Csontos István mk. alezredes: Ballisztikai Ismeretek. Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola, Budapest, 1980, papírkötés, 227 oldal Állapot: jó, a címlapon ajándékozási sorokkal.
13466.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csontos István mk. alezredes: Fegyverek rendszertana. Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola, Budapest, 1984, papírkötés, 124 oldal. Készült a Fegyvernemi Tisztképzés 35. évfordulóján. Állapot: Jó, Volt könyvtári példány.
13467.

Rufpreis:
1 600 HUF

1964 US Army Training center engineer. Fort Leonard Wood, Missouri. Képes ismertető könyv a kiképző központról. Egészvászon kötésben.
13468.

Rufpreis:
1 000 HUF

13469.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Ságvári György, Somogyi Győző: Nagy huszárkönyv. Budapest, 1999, Magyar Könyvklub. Ilusztrált kiadói kemény kötésben
13470.

Rufpreis:
3 000 HUF

Paul Martin: European military uniforms. A short history. 1968, Spring Books. Kiadói egészvászon kötésben. fedőborítóval.
13471.

Rufpreis:
1 800 HUF

Böngérfi János: Harc a szabadságért. Öreg honvéd elbeszélése. Bp., 1905, Athenaeum. Díszes festett, aranyozott vászonkötésben, kis kopásnyomokkal, egyébként jó állapotban.
13472.

Rufpreis:
3 000 HUF

A. von Boguslawski.: Die Fechtweise aller Zeiten. In ihren Hauptmotiven dargestellt für Offiziere des stehenden heeres und des Beurlaubtenstandes, Offizieraspiranten, Freiwillige und für höhere Lehranstalten. Berlin, 1880. Friedrich Luckhardt Verlag. Erosen megviselt állapotban / in damaged condition
13473.

Rufpreis:
1 000 HUF

Militária könyv gyűjtemény: 15 db német nyelvű, részben magyar vonatkozású katonasággal, hadászattal foglalkozó könyv vegyes állapotban, ritkább darabokkal /  cca 1910-1920 Compilation of military books written in English mostly about World War I. in different condition Die Oberste Heeresleitung 1914-1916 in ihren wichtigsten Entschließungen + Rüstung und Brüstung + Sammlung Göschen 9x + Die heere und flotten der Gegenwart Deutschland +Kämpfe in China I-II. + Österreichund Ungarn und Italie (...Adria) + Die Deutsche Armee und Weltkriege
13474.

Rufpreis:
4 000 HUF
13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF