https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Religion Zahl der Lose: 27
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1207210
14012
264
0
4000
Books: Religion
Kunstobjekte & Papier
1
XXIII. Internationaler Eucharistischer Kongreß Wien 1912. Wien, 1912. St. Norbertus Druckerei. 844p. Sok képpel, kiadói papírkötlsben, sarkain gyűrődésekkel / With many photos. In paper binding.
Das Lot is nicht erreichbar
1221526
14013
264
0
8000
Books: Religion
Kunstobjekte & Papier
1
Egyed Joakim: A keresztény tudományról oktató beszédek. III. kötet. Vác, 1794, Marmarossi Gottlieb Antal. Későbbi aranyozott, bordázott félbőrkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1221538
14014
264
0
2400
Books: Religion
Kunstobjekte & Papier
1
Somosy János: Keresztyén hittudomány. II.kötet. S. Patakon, 1838, Nádaskay András. Későbbi félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1216031
14015
264
0
1000
Books: Religion
Kunstobjekte & Papier
1
Gausz Tibor S.J.: Ragyogó szemek. Bp., 1940, Korda. 183 l. Kiadói papírkötés. Ajándékozási bejegyzéssel. 1220096
14016
264
0
2400
Books: Religion
Kunstobjekte & Papier
1
Az Egyház szentjei. Szerkeszti Radó Polikárp. Bp., 1940, Palladis Rt. Gazdagon díszített, aranyozott egészvászon-kötésben 1219014
14017
264
0
1400
Books: Religion
Kunstobjekte & Papier
1
Vargha Dezső: Az egyházatyák kora I. Bp., é.n., Szent István Társulat. 253 p. Korabeli félvászonkötésben. Az eredeti borító felragasztva.
Das Lot is nicht erreichbar
1017280
14018
264
0
1800
Books: Religion
Kunstobjekte & Papier
1
Zeiner A.: Egy csodálatos jövendölés. I kiadás. Budapest, é.n., Vallásos Iratok Nemzetközi Kiadóhivatala. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben. Szép állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1218649
14019
264
0
3000
Books: Religion
Kunstobjekte & Papier
1
Verses Szentírás vagy: az Ó- és Újszövetség történetei. Átdolgozta Varga Lajos. Szerkeszti: Dr. Boros Ferenc. Bp., 1995, Grafolit. Kiadói aranyozott vászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1237966
14020
264
0
1000
Books: Religion
Kunstobjekte & Papier
1
John Bunyan: A Szent Háború. Bp., é.n., Primo. Kiadói puhakötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1250179
14021
264
0
3000
Books: Religion
Kunstobjekte & Papier
1
XII. Pius élete és válogatott beszédei Írta és a beszédeket fordította: Zigány Miklós és Fényi András. Bp.-Esztergom, 1943, Magyar Jövő. 478 p., 22 t. (egészoldalas fotó). Kiadói, aranyozott, dombornyomott, címeres félvászonkötésben. A gerinc kissé kopottas, az utolsó néhány lapon ázásnyom.
Das Lot is nicht erreichbar
1249944
14022
264
0
1800
Books: Religion
Kunstobjekte & Papier
1
Gertrud le Fort: A gettóból jött pápa. Vigilia-könyvek 3. Bp., 1934, Pázmány Péter Irod. Társ. 254 p. Fűzve, illusztrált kiadói borítékban.
Das Lot is nicht erreichbar
1223840
14023
264
0
2000
Books: Religion
Kunstobjekte & Papier
1
Joseph Petzval: Bericht über die Ergebnisse einiger dioptrischer Untersuchungen - reprint. Bp., 1975, Akadémiai. Kiadói kopottas, javított nylkötésben, bibliofil példány. Kiadói védőtokban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse