Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 62

Milassin Béla: Tiziano titka. Bp., 2003, szerzői. Kiadói papírkötésben. Dedikált példány!
13743.

Rufpreis:
1 200 HUF

Marton Ervin emlékkiállítás. Bp., 1971, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
13744.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bernáth Mária -  Mauthner József: Balázs János élete és művészete. Dedikált. Kaposvár, 1977.
13745.

Rufpreis:
1 200 HUF

13746.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Otto Rieth: Skizzen. Architektonische und decorative Studien und Entwürfe.  2-4. Folge. Leipzig,1896-99, Baumgärtner. 90 Blatt Handzeichnungen in Lichtdruck. Összesen 90 db fénnyomatú kézi rajzzal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. Érvénytelen könyvtári pecsétekkel.
13747.

Rufpreis:
12 000 HUF

Rados Jenő: Magyar kastélyok. Ungarische Schlösser. Châteaux hongrois. Hungarian Castles. Bp., 1931, Műemlékek Országos Bizottsága - Könyvbarátok Szövetsége. Számos fényképpel, leírásokkal. Kissé kopott gerincű vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13748.

Rufpreis:
5 000 HUF

Moholy-Nagy. Documentary Monograph. Edited by Richard Kostelanetz. New York, 1970, Praeger. Kiadói papírkötésben. Dedikált példány!
13749.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Budapester Museen. Bp., 1989, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben. A "Lakiteleki Népfőiskola ajándéka" pecséttel.
13750.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kepes, György: Language of Vision. Chicago, 1967, Paul Theobald and Co. Vászonkötésben, jó állapotban.
13751.

Rufpreis:
10 000 HUF

Slovensko vo fotografii Karola Plicku. Martin, 1969, Osveta. Karola Plicku 200 fekete-fehér fényképe. Kiadói egészvászon-kötésben.
13752.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lyka Károly: A táblabíró világ művészete I-III. Bp., 1922, Singer és Wolfner. Kiadói foltos, gerincén hiányos papírkötésben. A negyedik kötet hiányzik.
13753.

Rufpreis:
1 200 HUF

Jajczay János - Schwartz Elemér: Karácsony a művészetben Bp., 1942, Kir. M. Egyetemi Ny. 255 p, CXXVIII t. Aranyozott gerincű kiadói félvászonkötésben.
13754.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF