Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 62
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1313696
13743
264
Books: Architecture, Art
Milassin Béla: Tiziano titka. Bp., 2003, szerzői. Kiadói papírkötésben. Dedikált példány! 1317535
13744
264
Books: Architecture, Art
Marton Ervin emlékkiállítás. Bp., 1971, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1321325
13745
264
Books: Architecture, Art
Bernáth Mária - Mauthner József: Balázs János élete és művészete. Dedikált. Kaposvár, 1977. 1147043
13746
264
80000
Books: Architecture, Art
1274015
13747
264
Books: Architecture, Art
Otto Rieth: Skizzen. Architektonische und decorative Studien und Entwürfe. 2-4. Folge. Leipzig,1896-99, Baumgärtner. 90 Blatt Handzeichnungen in Lichtdruck. Összesen 90 db fénnyomatú kézi rajzzal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. Érvénytelen könyvtári pecsétekkel.
1244619
13748
264
Books: Architecture, Art
Rados Jenő: Magyar kastélyok. Ungarische Schlösser. Châteaux hongrois. Hungarian Castles. Bp., 1931, Műemlékek Országos Bizottsága - Könyvbarátok Szövetsége. Számos fényképpel, leírásokkal. Kissé kopott gerincű vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
1297062
13749
264
15000
Books: Architecture, Art
Moholy-Nagy. Documentary Monograph. Edited by Richard Kostelanetz. New York, 1970, Praeger. Kiadói papírkötésben. Dedikált példány!
1319299
13750
264
Books: Architecture, Art
Budapester Museen. Bp., 1989, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben. A "Lakiteleki Népfőiskola ajándéka" pecséttel.
1317464
13751
264
Books: Architecture, Art
Kepes, György: Language of Vision. Chicago, 1967, Paul Theobald and Co. Vászonkötésben, jó állapotban.
1300988
13752
264
Books: Architecture, Art
Slovensko vo fotografii Karola Plicku. Martin, 1969, Osveta. Karola Plicku 200 fekete-fehér fényképe. Kiadói egészvászon-kötésben.
1300770
13753
264
Books: Architecture, Art
Lyka Károly: A táblabíró világ művészete I-III. Bp., 1922, Singer és Wolfner. Kiadói foltos, gerincén hiányos papírkötésben. A negyedik kötet hiányzik.
1314035
13754
264
Books: Architecture, Art
Jajczay János - Schwartz Elemér: Karácsony a művészetben Bp., 1942, Kir. M. Egyetemi Ny. 255 p, CXXVIII t. Aranyozott gerincű kiadói félvászonkötésben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF