Militaria

Zahl der Lose: 116

cca 1942 Magyar híradós katonák az orosz harcmezőn nagyméretű fotó / Hungarian soldiers on the Russian fields 24x18 cm
12955.

Rufpreis:
4 000 HUF

1918  Cs. és kir. Katonai parancsnokság, Pozsony Hadifogoly-kirendeltség levele cipőjavító-műhely tulajdonosnak orosz hadifoglyok alkalmazásáról, 23x14cm
12956.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1940 Német birodalmi Reichsarbeitsdienst RAD tőr. Solingeni acél, jelzett, fekete zománcozott tokkal, gyártói jelzésekkel. Tokon kis kopások, egyébként jó állapotban. / cca 1940 Original RAD dagger in fine condition 39 cm
12957.

Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
625,00

1867 Német nyelvű elbocsátólevél túrkevei illetőségű személy részére, 15 és 7 kr okmánybélyeggel, hátoldalán személyleírással, több helyütt ragasztással, megviselt állapotban /  1867 Military dismissal letter in German issued for a person from Túrkeve (Nagykunság region, Hungary), with 15 and 7 kr document stamps, with description of person on its back, in a worn-out condition
12958.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1900 Katonát ábrázoló fotó és kézi rajz Strelisky fotó. A rajzon Makerz 1912 jelzéssel
12959.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1930 7 db különböző Pataki féle képes tanórarend, különféle propaganda és militária témákkal, mind jó  állapotban.
12960.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

1941 Magyar katonák az elfoglalt Kijevben. 6 db fotó és képeslap képaláírásokkal / 1941 Kiew Hungarian soldiers in the occupied city. 6 photos.
12961.

Rufpreis:
8 000 HUF

Az 1919 júniusi bajtársak szövetsége emléktáblájának avatója, 1929, az egykori Székely hadosztály tagjainak részvételével, Pobuda Alfréd fotó kartonra kasírozva,  verzón jelzett, 17x23cm
12962.

Rufpreis:
6 000 HUF

12963.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Aitor Jungle King II túlélő szett: dzsungelkés számos tartozékkal, saját dobozában, jó állapotban
12964.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

XIX. sz. vége: Cs. és kir. tüzérség. Színezett fametszet. / Infantry wood-engraving 43x28 cm
12965.

Rufpreis:
3 000 HUF

1935 Nagy képes honvéd naptár. Közepes állapotban
12966.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF