https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Ordnen

Zahl der Lose: 93

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Ausztria 1934. "Gyógyszerészek Nemzetközi Találkozója Bécs" zománcozott fém jelvény "J. Hollarek Wien VI / I." gyártói jelzéssel (23x23mm) T:2 Austria 1934. "V. Kongress der International Union in Wien 1934 - International Treffen der Apotheker" enamelled metal badge with maker's mark "J. Hollarek Wien VI / I." (23x23mm) C:XF
1
31190.

Ausztria 1934. "Gyógyszerészek Nemzetközi Találkozója Bécs" zománcozott fém jelvény "J. Hollarek Wien VI / I." gyártói jelzéssel (23x23mm) T:2 Austria 1934. "V. Kongress der International Union in Wien 1934 - International Treffen der Apotheker" enamelled metal badge with maker's mark "J. Hollarek Wien VI / I." (23x23mm) C:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Belgium 1935. "Brüsszeli Nemzetközi Kiállítás" ezüstözött fém jelvény (29x18mm) T:2 Belgium 1935. "Brussels International Exposition" silver-plated metal badge (29x18mm) C:XF
1
31191.

Belgium 1935. "Brüsszeli Nemzetközi Kiállítás" ezüstözött fém jelvény (29x18mm) T:2 Belgium 1935. "Brussels International Exposition" silver-plated metal badge (29x18mm) C:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Franciaország 1920. "Jeanne d'Arc 1412-1431 - 1920" fém érem füllel. Szign.: André Lavrillier (24mm) T:2,2- France 1920. "Jeanne d'Arc 1412-1431 - 1920" metal medallion with ear. Sign.: André Lavrillier (24mm) C:XF,VF
1
31192.

Franciaország 1920. "Jeanne d'Arc 1412-1431 - 1920" fém érem füllel. Szign.: André Lavrillier (24mm) T:2,2- France 1920. "Jeanne d'Arc 1412-1431 - 1920" metal medallion with ear. Sign.: André Lavrillier (24mm) C:XF,VF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Izrael ~1970. "Moshe Dayan / Izrael 1967. június 11." ezüstözött Br medál (29mm) T:2- Israel ~1970. "Moshe Dayan / Israel 11.06.1967" silver plated Br medal (29mm) C:VF
1
31193.

Izrael ~1970. "Moshe Dayan / Izrael 1967. június 11." ezüstözött Br medál (29mm) T:2- Israel ~1970. "Moshe Dayan / Israel 11.06.1967" silver plated Br medal (29mm) C:VF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Jugoszlávia 1927. "Zombor 1927" fém jelvény hátoldalán "ZAGREB" (21x35mm) + 1933. "Eucharisztikus Kongresszus - Odzaci" Cu jelvény (29x38mm) + 1935. "Szabadka 1935 Június" Br jelvény hiányzó szalaggal. Szign.: Rajkovic (35x35mm) + 1937. "Szkopje 1937" ezüstözött fém jelvény (27x33mm) T:2,2- Yugoslavia 1927. "Sombor 1927" metal badge with "ZAGREB" on its back (21x35mm) + 1933. "Eucharist Kongres - Odzaci 1933" Cu badge (29x38mm) + 1935. "Pokrajinski slet severnih župa Subotica Juna 1935" Br badge. Sign.: Rajkovic (35x35mm) + 1937. "Skopje 1937" silver plated metal badge (27x33mm) C:XF,VF
1
31194.

Jugoszlávia 1927. "Zombor 1927" fém jelvény hátoldalán "ZAGREB" (21x35mm) + 1933. "Eucharisztikus Kongresszus - Odzaci" Cu jelvény (29x38mm) + 1935. "Szabadka 1935 Június" Br jelvény hiányzó szalaggal. Szign.: Rajkovic (35x35mm) + 1937. "Szkopje 1937" ezüstözött fém jelvény (27x33mm) T:2,2- Yugoslavia 1927. "Sombor 1927" metal badge with "ZAGREB" on its back (21x35mm) + 1933. "Eucharist Kongres - Odzaci 1933" Cu badge (29x38mm) + 1935. "Pokrajinski slet severnih župa Subotica Juna 1935" Br badge. Sign.: Rajkovic (35x35mm) + 1937. "Skopje 1937" silver plated metal badge (27x33mm) C:XF,VF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kína 2008. "Pekingi Olimpia" fém gomblyukjelvény eredeti csomagolásban T:1 China 2008. "Beijing Olympics" metal button badge in original packing C:UNC
1
31195.

Kína 2008. "Pekingi Olimpia" fém gomblyukjelvény eredeti csomagolásban T:1 China 2008. "Beijing Olympics" metal button badge in original packing C:UNC

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Kína DN 5db klf kínai jelvény T:2 China ND 5pcs of diff Chinese badges C:XF
1
31196.

Kína DN 5db klf kínai jelvény T:2 China ND 5pcs of diff Chinese badges C:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Németország DN "A munka becsülete / Bajor Iparszövetség - A 40 éves hűséges szolgálatért" aranyozott, jelzett, részben zománcozott Ag kitüntetés mellszalagon T:2 Germany ND "Bavarian Chamber of Industry and Commerce Silver Medal of Honour for 40 Years Loyal Service" gilt, hallmarked, partially enamelled Ag decoration with ribbon C:XF
1
31197.

Németország DN "A munka becsülete / Bajor Iparszövetség - A 40 éves hűséges szolgálatért" aranyozott, jelzett, részben zománcozott Ag kitüntetés mellszalagon T:2 Germany ND "Bavarian Chamber of Industry and Commerce Silver Medal of Honour for 40 Years Loyal Service" gilt, hallmarked, partially enamelled Ag decoration with ribbon C:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Németország / Weimari Köztársaság ~1930. "Lovas jelvény" Br jelvény függőleges tűvel, hátoldalán "STEINHAUER & LÜCK LÜDENSCHEID" gyártói jelzéssel (42x50mm) T:2 Germany / Weimar Republic ~1930. "Equestrian badge" Br badge with vertical pin and "STEINHAUER & LÜCK LÜDENSCHEID" makers mark on back (42x50mm) C:XF
1
31198.

Németország / Weimari Köztársaság ~1930. "Lovas jelvény" Br jelvény függőleges tűvel, hátoldalán "STEINHAUER & LÜCK LÜDENSCHEID" gyártói jelzéssel (42x50mm) T:2 Germany / Weimar Republic ~1930. "Equestrian badge" Br badge with vertical pin and "STEINHAUER & LÜCK LÜDENSCHEID" makers mark on back (42x50mm) C:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
NSZK DN "Látogatás a Bundestag-nál" fém jelvény (2x) (30mm) T:2,2- FRG ND "Visit at the Bundestag" metal badge (2x) (30mm) C:XF,VF
1
31199.

NSZK DN "Látogatás a Bundestag-nál" fém jelvény (2x) (30mm) T:2,2- FRG ND "Visit at the Bundestag" metal badge (2x) (30mm) C:XF,VF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Olaszország / Pápai Állam ~1910. "X. Pius pápa" ezüstözött fém medál (32mm) T:2- Italy / Papal State ~1910. "Pope Pius X" silver plated metal medal (32mm) C:VF
1
31200.

Olaszország / Pápai Állam ~1910. "X. Pius pápa" ezüstözött fém medál (32mm) T:2- Italy / Papal State ~1910. "Pope Pius X" silver plated metal medal (32mm) C:VF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Olaszország 1952. "Viktória / Iskolai Bajnokságok 1952" ezüstözött Br medál. Szign.: Manetti (28mm) T:2,2- ph., ezüstözés lekopott Italy 1952. "Victoria / School Championships in 1952" silver plated Br medal. Sign: Manetti (28mm) C:XF,VF edge error, silver plting worn
1
31201.

Olaszország 1952. "Viktória / Iskolai Bajnokságok 1952" ezüstözött Br medál. Szign.: Manetti (28mm) T:2,2- ph., ezüstözés lekopott Italy 1952. "Victoria / School Championships in 1952" silver plated Br medal. Sign: Manetti (28mm) C:XF,VF edge error, silver plting worn

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse