Porzellan

Zahl der Lose: 95

Ens játszó kislány porcelán figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 10,5 cm
11111.

Rufpreis:
4 000 HUF
14

Villeroy & Boch porcelán kancsó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 20,5 cm
11112.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1930 Viktória csehszlovák porcelán reggeliző tálka. Hibátlan / Czechoslovakian China plate  41x18 cm
11113.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Wallendorf akt szobor, kézzel festett, jelzett, hibátlan / Wallendorf porcelain nude figure, flawless 19 cm
11114.

Rufpreis:
12 000 HUF

Fekvő agár, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, h:24 cm, m:7 cm
11115.

Rufpreis:
12 000 HUF

Victoria tálka, matricás, jelzett, hibátlan, kopott,  d:14 cm
11116.

Rufpreis:
3 000 HUF

Schumann Dresden áttört falitányér allegorikus jelenttel, matricás, jelzett, kopás nyomokkal, d:22,5 cm
11117.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jelzett angol falitányér (J.C. von Hunnik festménye után), matricás, hibátlan, d:26,5 cm
11118.

Rufpreis:
3 000 HUF

11119.

Rufpreis:
8 000 HUF

Escherbach Bavaria porcelán halas tál, matricás, hibátlan, jelzett, d: 25 cm
11120.

Rufpreis:
1 400 HUF

MZ Csehszlovákia életképes tányér, maricás, kis kopásnyomokkal, jelzett, d: 25 cm
11121.

Rufpreis:
3 000 HUF

Régi KPM porcelán kobalt festésű cukortartó, jelzett, hibátlan / Vintage KPM porcelain sugar and candy holder 12x12 cm
11122.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF