Porzellan Zahl der Lose: 95
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1309476
11111
263
Ens játszó kislány porcelán figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 10,5 cm 1283415
11112
263
Villeroy & Boch porcelán kancsó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 20,5 cm
1224743
11113
263
3200
cca 1930 Viktória csehszlovák porcelán reggeliző tálka. Hibátlan / Czechoslovakian China plate 41x18 cm
1223472
11114
263
Wallendorf akt szobor, kézzel festett, jelzett, hibátlan / Wallendorf porcelain nude figure, flawless 19 cm 1307640
11115
263
Fekvő agár, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, h:24 cm, m:7 cm 1307660
11116
263
Victoria tálka, matricás, jelzett, hibátlan, kopott, d:14 cm 1307650
11117
263
Schumann Dresden áttört falitányér allegorikus jelenttel, matricás, jelzett, kopás nyomokkal, d:22,5 cm 1247374
11118
263
Jelzett angol falitányér (J.C. von Hunnik festménye után), matricás, hibátlan, d:26,5 cm 1073469
11119
263
1312768
11120
263
Escherbach Bavaria porcelán halas tál, matricás, hibátlan, jelzett, d: 25 cm 1312776
11121
263
MZ Csehszlovákia életképes tányér, maricás, kis kopásnyomokkal, jelzett, d: 25 cm
1310848
11122
263
3200
Régi KPM porcelán kobalt festésű cukortartó, jelzett, hibátlan / Vintage KPM porcelain sugar and candy holder 12x12 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF