cca 1945 Farkasodú, Hitler egyik főhadiszállása a keleti fronton, a lengyelországi Kętrzyn mellett, hátulján eszperantóul feliratozva, 9,5×6,5 cm / cca 1945 Wolf's Lair (Wolfsschanze), one of Hitler's headquarters in the Eastern front, near Kętrzyn, Poland, with inscription in Esperanto on its back, 9,5×6,5 cm
cca 1930 Brit légügyi minisztérium jelzésével ellátott valószínűleg radar azonosítására szolgáló réz tábla / British air ministry radar identifying copper table 9 cm
1937 Katonai díszfelvonulás III. Viktor Emánuel olasz király budapesti látogatása tiszteletére május 20-án az Andrássy úton. Schäffer Gy. fotószalonból, hátulján pecséttel, feliratozva. 18×11,5 cm.
1909 Tartalékostiszti kinevezés a 10. sz. III. Frigyes Vilmos lovasezredbe, az ú.n. "Vilmos huszárok", más néven "fehérvári huszárok" állományába. Kissé sérült császári szárazpecséttel, valamint az ezred pecsétjével két helyen.