1946 Határozat állásba visszavételről. Az 5000/1946 számú rendelet alapján való elbocsátás határozaton kívül helyezése a Földművelődésügyi miniszter által. Nagy Ferenc miniszterelnök, Rákosi Mátyás és Szakasits Árpád miniszterelnökhelyettesek, valamint Rácz Jenő pénzügyminiszter nevében, a Magyar Miniszterelnökség pecsétjével. Ennek érdekessége, hogy a pecséten még az ún. "angyalos címer" szerepel, nem pedig az akkor érvényben lévő és hivatalos Kossuth-címer.
1974 Bér Rudolf festőművész olaszországi kiállításának emlékkönyve. Elöl a művész ajánló sorai, majd aláírások 13 oldalon. Borító nélkül. / 1974 Autograph lines of Rudolf Ber in his Italian exhibition's booklet.
Erdélyi Zsuzsanna (1921- 2015) a Nemzet Művésze címmel kitüntetett, Kossuth-díjas magyar néprajztudós, folklorista gépelt levelei saját kezű aláírással, 3db
Devecska Ferenc belsőépítész, tanár részére adományozott oklevél az Orsz. Iparművészeti Társulat jubileuma alkalmából rendezett, Szép otthon - boldog élet c. kiállításon bemutatott munkájáért. Üvegezett keretben Hóman Bálint Vallás és közoktatásügyi miniszter saját kezű aláírásával. 44x63 cm